Zamknij
REKLAMA

Muzycy z Uniejowa w klipie gitarzysty KULTU!! [WIDEO]

10:38, 15.03.2021 | M.K
Skomentuj fot. https://www.youtube.com/watch?v=eNT6c5Sieec
REKLAMA

Muzycy z Uniejowa wystąpili w projekcie ZIMOWE JAM SESSION organizowanym przez Wojciecha Jabłońskiego - gitarzystę zespołu KULT.  Od wczoraj można obejrzeć w Internecie klip, do którego instrumentaliści dogrywali swoje partie.

W styczniu 2021 po raz drugi na swoim fanpage Wojtek Jabłoński umieścił post zapraszający do udziału we wspólnej zabawie pod nazwą ZIMOWE JAM SESSION. To już druga tego typu akcja po LETNIM JAM SESSION, którą zorganizował gitarzysta KULTu. Zabawa polegała na dograniu swojego instrumentu do podkładu gitarowego przygotowanego przez Wojtka Jabłońskiego. Uczestnicy dogrywali się z audio i video. Z otrzymanych materiałów powstał utwór i klip. W utworze wykorzystano nagrania 37 muzyków. Zobacz poniżej:


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eNT6c5Sieec

Instrumentaliści z Uniejowa swoje swoje nagranie zorganizowali w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i wysłali do muzyka. Dzięki temu w klipie możemy zobaczyć i usłyszeć: Bartka Wroniszewskiego (perkusja), Łukasz Mosiagina (bas), Marcina Jaskiewicza (gitara), Mirosława Madajskiego(trąbka), Jakuba Piegota (saksofon), Maksymiliana Milczarka  (puzon), Piotra Woźniaka (tamburyn) i Małgorzatę Frontczak ze Zgierza (wokal).

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

sympatyksympatyk

2 0

PANOWIE JESTEM POD WRAŻENIEM DALIŚCIE CZADU 20:01, 15.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%