Zamknij
REKLAMA

Tak uczcili 3 Maja. Koncert z Uniejowa już w Internecie [WIDEO]

08:24, 02.05.2021 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek zapraszamy do oglądania koncertu przygotowanego przez zespół promocji i informacji Hufca Uniejów. Harcerki i harcerze uniejowskich drużyn oraz orkiestra dęta zarejestrowali swój występ z okazji Święta 3 Maja.

 

,,Sytuacja pandemiczna od ponad roku zmusza nas do przejścia w tryb pracy zdalnej. W związku z tym, że nie możemy obchodzić Święta Konstytucji 3 maja jak co roku, postanowiliśmy świętować trochę w inny sposób. We współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Uniejowie zorganizowaliśmy właśnie koncert zdalny. Wystąpią zuchy, harcerze oraz instruktorzy, którzy przygotowali piękne wiersze. Oprawę muzyczną przygotowała orkiestra ZHP - OSP pod batutą pwd. Jakuba Pięgota. Serdecznie zapraszam w imieniu całego hufca do wysłuchania koncertu'' - mówi pwd. Adam Pakuła -komendant Hufca ZHP Uniejów.

 

Wiersze i pieśni patriotyczne oraz refleksje na tematy związane z przewrotną historią wolności naszego kraju będzie można wysłuchać podczas koncertu, który będzie udostępniony na kanale YouTube uniejowskiego hufca już w najbliższy poniedziałek 3 maja o godzinie 15.00. [LINK PONIŻEJ].

 

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%