Zamknij
REKLAMA

Co w ten weekend w Uniejowie? Wianki, grillowanie i występy

14:00, 21.06.2022 | .
Co w ten weekend w Uniejowie? Wianki, grillowanie i występy
REKLAMA

Już w najbliższy weekend warto odwiedzić Uniejów. W piątek nad Wartą odbędą się ,,Wianki", a w sobotę przy bulwarach zaplanowano wielkie grillowanie przy muzyce na żywo.

Co w ten weekend w Uniejowie? Wianki, grillowanie i występy [PLAKATY]

W piątek 24 czerwca i sobotę 25 czerwca w Uniejowie zaplanowano kolejne ciekawe wydarzenia dla mieszkańców i turystów odwiedzających uzdrowisko termalne. W piątek od 18. przy rzece odbędą się ,,Wianki nad Wartą", podczas których zaplanowano warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez małżeństwo artystów - Marzenę Mirewicz-Czumaczenko i Janusza Czumaczenko. To autorzy nowej rzeźby, która w ubiegłym miesiącu powstawała przy Winnicy Bogumiła.

[ZT]5685[/ZT]

W trakcie imprezy odbędzie się także pokaz taneczny i otwarte warsztaty Polsko-Saksońskiego Teatru Tańca i Pieśni ,,MOST" , spławianie wianków oraz zabawa taneczna przy muzyce zespołu.

Z kolei w sobotę Urząd Miasta w Uniejowie zaprasza na bulwary nadwarciańskie na ,,Wielkie Grillowanie", które odbędzie się w godzinach 15-19. Dania z grilla będzie serwować kilka restauracji oraz uczestnik programu ,,Masterchef" Adam Kozanecki. Niezwykły klimat muzyczny na bulwarach zapewni ,,Czardasz Trio zagra na uniejowskich bulwarach podczas Wielkiego Grillowania.".

 

Kolejna niespodzianka dla osób, które odwiedzą Uniejów przygotowana została na niedzielę. 26 czerwca 2022 r. wszystkich sympatyków aktorstwa i muzyki klasycznej Urząd Miasta w Uniejowie zaprasza na spektakl „Fryderyk Chopin Człowiek Artysta”.

Na scenie obok zamku wystąpią: aktor Dariusz Jakubowski oraz muzycy Katarzyna Thomas i Piotr Szafraniec. Początek o godz.15.00.

Grillowanie już w sobotę na bulwarach w Uniejowie.

[ZT]5871[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%