Zamknij
REKLAMA

Muzyczna sobota w Uniejowie. Kto wystąpi przy Termach?

13.20, 13.07.2022 .
Już w najbliższą sobotę 16 lipca 2022 roku w sąsiedztwie kompleksu Term Uniejów będzie można posłuchać młodych artystów. Tym razem na scenie wystąpią zespół Kisu Min i wokalista Norbert Kuświk.
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę 16 lipca 2022 roku w sąsiedztwie kompleksu Term Uniejów będzie można posłuchać młodych artystów. Tym razem na scenie wystąpią zespół Kisu Min i wokalista Norbert Kuświk.

Muzyczna sobota w Uniejowie. Kto wystąpi przy Termach?

Coraz częściej w okolicach Term Uniejów lub uniejowskiego zamku możemy posłuchać występów różnorodnych artystów. W ostatnich tygodniach mieliśmy okazję gościć m.in. zespół Trebunie Tutki, artystów Teatru Wielkiego w Łodzi, zespół ,,BIRD", meksykański zespół ,,Mariachi Los Amigos” czy góralskie kapele: Kapelę Beskidek z Bielska-Białej oraz Folk Kapelę „Góralska Hora”. 
 

[ZT]5721[/ZT]

Tym razem przy Termach w sobotę 16 lipca wystąpią zespół Kisu Min i wokalista Norbert Kuświk.

Kisu Min


Zespół tworzy czwórka młodych muzyków: wokalistka Basia Ciupińska, basista Michał Szafarz i pochodzące z Uniejowa - gitarzystka Ola Sobańska i perkusistka Agata Pyziak.

Zespół powstał w 2016 roku i gra alternatywny rock. Jak mówią o sobie, styl ich utworów to punkowe serce zmieszane ze słabością do Roxette i The Cure. Grupa ma na koncie debiutancki minialbum Dry Shampoo wydany w marcu 2018 roku wyprodukowany przez Kamila Łazikowskiego (ex Cool Kids of Death) oraz oraz long-play album „Kisu Min”). Ich piosenki powstają spontanicznie na próbach, a efekty usłyszeć można na już powstałych nagraniach dostępnych na YouTube i Spotify.

Kisu Min to cztery różne osobowości, które połączone ze sobą tworzą wyjątkową całość. Zanim jednak jego członkowie się spotkali, realizowali się w różnych muzycznych projektach. Agata i Ola, pochodzące z Uniejowa, przez ponad 10 zasilały szeregi miejscowej Orkiestry Dętej ZHP-OSP, a w latach 2007- 2013 tworzyły skład żeńskiego zespołu De’Formacja, znanego nie tylko Uniejowianom. Dziewczyny są również absolwentkami Szkoły Muzycznej I Stopnia w Uniejowie.

Zespół zaliczył występ m.in. na Opne’er Festival, był również promowany w Programie III Polskiego Radia.

Norbert Kuświk

Norbert jest uczniem Szkoły Muzycznej II stopnia w Zduńskiej Woli, śpiewa i gra na saksofonie. Na swoim koncie ma już międzynarodowe wyróżnienia: I miejsce na Międzynarodowym konkursie wokalnym „Magia Italiana 2022 r.” we Włoszech oraz I miejsce na konkursie International Art Media Contest „World Art Games” w Hiszpanii.

Wśród repertuaru jaki możemy usłyszeć w wykonaniu wokalisty znajdują się takie utwory jak:,, Lubię wracać tam gdzie byłem", ,,My way" czy ,,C’est la vie''. 

Koncert Norberta Kuświka zaplanowano na godz. 17.00, zespołu Kisu Min na godz. 18.00 Zapraszamy, wstęp wolny.

 

[ZT]5213[/ZT]

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%