Zamknij
REKLAMA

Policja poszukuje świadków w sprawie zabójstwa. Zobacz wideo

05.18, 02.07.2021 M.K
Na stronie internetowej poddębickiej policji pojawił się apel do osób, mogących być świadkami w sprawie zabójstwa, które miało miejsce 4 grudnia 2020 roku w Parku Na Zdrowiu w Łodzi.screen ze strony lodzka.policja.gov.pl
REKLAMA

Na stronie internetowej poddębickiej policji pojawił się apel do osób, mogących być świadkami w sprawie zabójstwa, które miało miejsce 4 grudnia 2020 roku w Parku Na Zdrowiu w Łodzi.

Jeśli jesteś osobą ,której wizerunek prezentujemy poniżej albo znasz tę osobę, skontaktuj się z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KWP w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 21 06 w godz. od 8.00 do.16.00 lub całodobowo z Dyżurnym KWP w Łodzi pod nr tel. 47 841 22 57 Osoby te 4 grudnia 2020 roku, w godzinach wieczornych, były na terenie lub w okolicy Parku Na Zdrowiu w Łodzi, w czasie kiedy doszło tam do zabójstwa 57-letniej kobiety . Mogą mieć istotne dla śledztwa informacje. Mimo wielu czynności tożsamości tych trzech mężczyzn do chwili obecnej nie ustaliliśmy. Zapewniamy anonimowość!!!!! - apeluje łódzka Policja.

Na stronie policji znajdują się opisy trzech mężczyzn, którzy są poszukiwani przez policję w sprawie zabójstwa. Można również zobaczyć filmy z kamer monitoringu, które przedstawiają mężczyzn:

 Opis 1

 

Mężczyzna poruszał się  04/12/2020 r. około godz. 19:00 ul. Krakowska, Krzemieniecka w kierunku ul. Retkińskiej.Jest krępej budowy ciała, posiada zarost na twarzy, ubrany był w ciemną kurtkę oraz spodnie, buty typu sportowego oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Poruszał się w charakterystyczny sposób.

  Opis 2Mężczyzna 04/12/2020 r. w godz. 18:27-19:45 zaparkował pojazd marki Opel Astra II Combi koloru granatowego (nieczytelne numery rejestracyjne) na parkingu przy parku na Zdrowiu od strony ul. Srebrzyńskiej na wysokości bloków przy ul. Praussa a następnie wszedł na teren parku .Ma on wysportowaną sylwetkę, ubrany  był w ciemną kurtkę, jasne spodnie, buty z białą podeszwą oraz ciemną czapkę z jasnym kwadratowym emblematem na przodzie. Ma on krótkie włosy, częściowo wygolone.

 Opis 3

Mężczyzna 04/12/2020 r. około godz. 19:30 szedł ul. Krakowską od ul. Michałowicza w kierunku ul. Biegunowej.Był on ubrany w luźną, zimową kurtkę poprzecznie pikowaną z dużym kapturem, miał przewieszoną przez ramię saszetkę, na twarzy maseczką. Przemieszczał się dynamicznym krokiem.

Kliknij w zdjęcie, by przejść na stronę policji i odtworzyć wideo.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%