Zamknij
REKLAMA

Podróż pociągiem z posłanką Matysiak — aukcja na rzecz WOŚP

10.16, 10.01.2023 . Aktualizacja: 06.19, 13.01.2023
Materiały prasowe.
REKLAMA

Miłośnikom kolei i transportu publicznego posłanka Lewicy Paulina Matysiak po raz kolejny proponuje wspólną podróż pociągiem. Można ją wylicytować w serwisie Allegro — aukcja trwa do 18 stycznia 2023 r., a uzyskana kwota zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 
Wsiąść do pociągu... nie byle jakiego!
 
Zwycięzca licytacji sam wybierze trasę, w którą chciałby się wybrać. Posłanka pokrywa w całości koszt biletów, a także stawia kawę w Warsie (a jeśli w pociągu nie będzie wagonu restauracyjnego, to gwarantuje coś ciepłego do picia w termosie). O czym będzie można przy okazji porozmawiać z parlamentarzystką partii Razem?
 
— Jestem otwarta na każdą propozycję! Chętnie uchylę rąbka tajemnicy z sejmowych kuluarów, porozmawiam o bieżącej polityce lub z przyjemnością pogawędzę o literaturze czy kulturze — zapewnia posłanka Matysiak i dodaje, że od zwycięzcy zależy także długość samej podróży. — To może być krótka lub nawet wielogodzinna trasa przez całą Polskę. Zwycięzca decyduje, a z mojej strony pozostaje tylko uzgodnienie pasującego wszystkim terminu!
 
Wylicytowana kwota zasili zbiórkę WOŚP
 
Pieniądze zebrane w ramach tegorocznej edycji WOŚP zostaną przeznaczone na walkę z sepsą. Posłanka Matysiak jest jedną z wielu osób, które dzięki swoim aukcjom chcą wesprzeć ogólnopolską akcję charytatywną. 
 
— Z roku na rok Polacy coraz więcej przeznaczają na WOŚP. Dzielą się w ten sposób nie tylko pieniędzmi, ale przede wszystkim sercem, za co im serdecznie dziękuję. Cieszę się, że mogę dołożyć do tego swoją cegiełkę — mówi parlamentarzystka. — Dlatego gorąco zachęcam do udziału w licytacji!
 
W ubiegłych latach podobne aukcje posłanki zasiliły zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kwocie ok. 9 tys. zł.
 
Podróż można wylicytować w serwisie Allegro pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/matysiak-express-2023-pojedzmy-gdzies-razem-13112130583 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%