Zamknij
REKLAMA

Urząd Pracy w Poddębicach pyta pracodawców i bezrobotnych...

08:41, 16.01.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach czeka na propozycje kierunków szkoleń dla bezrobotnych.

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach jest w trakcie opracowywania planu szkoleń na 2018 rok. W związku z tym Centrum Aktywizacji Zawodowej czeka na sugestie pracodawców i bezrobotnych, jakich szkoleń wymaga lokalny rynek pracy. Swoje oczekiwania mogą zgłaszać także pracodawcy i poszukujący pracy z Uniejowa.

 Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Poddębicach zaprasza partnerów rynku pracy, w szczególności osoby uprawnione, zainteresowane podjęciem zatrudnienia, pracodawców, organizacje pracodawców i organizacje związkowe, instytucje szkoleniowe i innych partnerów rynku pracy do współpracy w zakresie planowania szkoleń na 2018 rok.
Urząd pracy czeka na informacje dotyczące kierunków szkoleń, które dają największą szansę na przyszłe zatrudnienie i które powinien uwzględnić przy projektowaniu planu szkoleń. Analiza propozycji zgłaszanych do PUP pozwoli przygotować plan szkoleń dla bezrobotnych i innych uprawnionych osób. 

Propozycje szkoleń można zgłaszać do 24 stycznia 2018 roku. Informacje (w formie pisemnej lub elektronicznej) należy zgłaszać w  Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy ul. Polna 9, 99-200 Poddębice ( pok. 5) lub wysyłając na adres e-mail: [email protected]


 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone