Zamknij
REKLAMA

Sfotografuj lub nagraj co się zmieniło i wygraj nagrody

07:53, 13.04.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
www.rpo.lodzkie.pl

Samorząd Województwa Łódzkiego po raz trzeci zaprasza do udziału w konkursie "Mam oko na projekt", skierowanym do każdego, kto lubi robić zdjęcia lub nagrywać filmy. Aby wziąć w nim udział, wystarczy sfotografować lub zarejestrować kamerą pozytywne zmiany wokół siebie, które nastąpiły w ostatnich latach za sprawą Funduszy Europejskich.

Organizatorzy czekają na zdjęcia oraz filmiki - nie dłuższe niż 3 minuty - od mieszkańców województwa łódzkiego prezentujące dofinansowane projekty, z/realizowane na terenie jednego z trzech powiatów regionu: skierniewickiego, łaskiego i poddębickiego.

,,Zauważyłeś odnowiony budynek znajdujący się w cetrum miejscowości, w której mieszkasz lub odwiedzasz? Jeździsz do pracy nową drogą? Znasz firmę, która zakupiła nowoczesny sprzęt lub zaprezentowała swój produkt na międzynarodowych targach? A może zdobyłeś certyfikat zawodowy, który ułatwił Ci awans lub zdobycie wymarzonej pracy? Jeśli zdarzyło się to dzięki pieniądzom unijnym, pokaż to nam na swojej pracy!" - zachęcają na swojej stronie internetowej organizatorzy konkursu.

Zwycięzcy – wybrani przez kapitułę konkursową, a także społeczność na Facebooku – zostaną nagrodzeni kamerami 360 stopni lub smartfonami, które wręczone zostaną podczas eventów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich między 11 a 13 maja br. Prace konkursowe można zgłaszać tylko do 22 kwietnia br.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://rpo.lodzkie.pl/slider/item/2433-mam-oko-na-projekt-2018

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone