Zamknij
REKLAMA

Uniejów Mixował na Piotrkowskiej

08:19, 14.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz kolejny na największej, otwartej dla wszystkich imprezie promującej Województwo Łódzkie, czyli Mixerze Regionalnym można było zobaczyć stoisko Uzdrowiska Uniejów. 

8 września 2018 roku na stoisku Uniejowa i Term Uniejów można było zdobyć informacje na temat uniejowskiej solanki i jej właściwości leczniczych, poznać rekreacyjne i turystyczne walory Uniejowa oraz zobaczyć i zakupić regionalne produkty, powstające na bazie uniejowskiej wody geotermalnej.

Odwiedzający stoisko Uniejowa mieli okazję spróbować zakwaszanego w solance Ogórka Termalnego oraz zapoznać się z ofertą kosmetyków termalnych, które produkowane są w dwóch liniach- dla ludzi oraz psów i kotów. To jedyna, unikatowa oferta kosmetyków dla zwierząt, które zawierają w swoim składzie wodę termalną.

 

Sobota podczas Mixera należała do przedstawicieli samorządów z regionu łódzkiego. W niedzielę prezentowały się natomiast podmioty ekonomii społecznej, instytucje i organizacje pozarządowe. Drugiego dnia imprezy w Łodzi prezentowali się przedstawiciele Uniejowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Turystycznych, którzy aktywnie promowali turystyczną i noclegową ofertę miasta.

 
Na zdjęciu po lewej prezentuje się Powiat Zduńskowolski.

 
Mixer, który zlokalizowany był na ulicy Piotrkowskiej gościł także reprezentantów regionów partnerskich, koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania oraz instytucje publiczne, które współorganizują mixerowe atrakcje. Wśród atrakcji znalazły się także degustacje, animacje, pokazy i przemarsz orkiestr dętych. Na scenie wystąpili także artyści z regionu łódzkiego. W sobotę wieczorem odbył się koncert „Na pozór - tribute to Bogusław Mec”, w którym wystąpili Grażyna Łobaszewska, Edyta Geppert, Reni Jusis, Iza Lach, Kuba Badach, Marek Dyjak, Małgorzata Hutek & Nikola Kołodziejczyk, Skubas, Andrzej Adamiak, Łukasz Lach.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone