Zamknij
REKLAMA

Historyczne spotkanie z burmistrzami i wójtami z powiatu poddębickiego

07:12, 18.12.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

17 grudnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Poddębicach odbyło się świąteczno - noworoczne spotkanie z przedstawicielami sześciu gmin wchodzących w skład powiatu.

Na zaproszenie Starosty Poddębickiego – Małgorzaty Komajdy, Wicestarosty – Piotra Majera i Przewodniczącego Rady – Sebastiana Romanowskiego w spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Poddębic – Piotr Sęczkowski, Burmistrz Uniejowa – Józef Kaczmarek, Wójt Gminy Dalików – Radosław Arkusz, Wójt Gminy Zadzim – Krzysztof Woźniak, Wójt Gminy Wartkowice – Piotr Kuropatwa, Wójt Gminy Pęczniew – Marcin Janiak. Było to pierwsze od prawie dekady spotkanie w takim gronie.

Uzgodniono, że podobne spotkania, ale już o bardziej roboczym charakterze będą odbywać się cyklicznie (być może w siedzibach poszczególnych gmin). W trakcie rozmów omówiono zasady współpracy między samorządami, wymieniono poglądy w zakresie wymiany informacji oraz możliwości realizacji zadań inwestycyjnych. Ponadto uzgodniono m.in. organizację dożynek powiatowych, a także spotkania z Wojewodą i Marszałkiem Województwa Łódzkiego.

źródło i fot. Starostwo Powiatowe w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

ZHPZHP

2 1

I to wszystko przy Betlejemskim Światełku Pokoju 22:41, 19.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdamAdam

2 2

takich spotkan wiecej 21:29, 21.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone