Zamknij
REKLAMA

Spotkanie w starostwie w sprawie dróg powiatowych

13:42, 04.02.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Z inicjatywy Starostów w środę 30 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Poddębicach odbyło się kolejne spotkanie z Burmistrzami i Wójtami z terenu Powiatu Poddębickiego. W spotkaniu uczestniczyli również Sebastian Romanowski - Przewodniczący Rady Powiatu oraz Anna Biernacik - Sekretarz Powiatu.

Głównym tematem środowej narady było omówienie kwestii związanych z przygotowaniem wieloletniego planu budowy, przebudowy i modernizacji dróg i ulic powiatowych. Ustalono również możliwości partycypacji gmin w kosztach inwestycji. Opracowanie w/w planu pozwoli na przygotowanie niezbędnych dokumentacji technicznych, które będą podstawą do ubiegania się o środki zewnętrzne m.in. z Funduszu Dróg Samorządowych.

Była to również okazja do zaproszenia na Forum Funduszy Unijnych, które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Poddębicach w dniu 7 lutego br. z udziałem Grzegorza Wojciechowskiego Marszałka Województwa Łódzkiego.

O godz. 10.00 eksperci z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, WFOŚiGW w Łodzi i COP przedstawią programy i konkursy, jakie w tym roku zostaną ogłoszone zarówno dla samorządów, przedsiębiorców jak i organizacji pozarządowych.

źródło: Starostwo Powiatowe w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone