Zamknij
REKLAMA

W Wilamowie wietrzyli szafy

08:49, 08.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. M.Kubacki

Czwarte ,,wiosenne wietrzenie szaf'', którego inicjatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „RTG-DUSZY” odbyło się w niedzielę 7 kwietnia 2019 roku w Wilamowie.

Już po raz kolejny w Wilamowie odbył się kiermasz, podczas którego można było wymienić odzież, zabawki oraz drobne artykuły wyposażenia domu. Wszyscy ci, którzy w niedzielne popołudnie odwiedzili salę Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilamowie mogli również kupić świąteczne, wielkanocne ozdoby oraz odwiedzić swoisko przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Domanina, gdzie panie oferowały regionalne produkty.


Organizatorem akcji wietrzenia szaf sa panie ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „RTG-DUSZY”.


 Na zdjęciu członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Domanina.

Jak mówiła prezes stowarzyszenia RTG Duszy - Jolanta Pietrzak, podczas kiermaszu można pozbyć się czegoś, co jest komuś nie potrzebne, a będzie miało swoje drugie życie u kogoś innego. I tak wśród rzeczy przyniesionych na kiermasz znaleźć można było nie tylko ubrania, ale także ksiażki, elementy zastawy stołowej czy ozdobne kufle.


W trakcie imprezy powstawała także wielkanocna palma, którą współtworzyła Maria Pastwińska. W tym roku do Konkursu na najpiękniejszą palmę w Wilamowie, po raz pierwszy zgłoszona będzie także ta, którą tworzy Stowarzyszenie  „RTG DUSZY''.

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone