Zamknij
REKLAMA

Rowerzyści sadzili drzewka w Wieleninie [ZDJĘCIA]

09:19, 18.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 14 kwietnia 2019 r. Poddębicki Klub Turystyki Rowerowej i Pieszej Rowerowe EPD zorganizował kolejny już rajd rowerowy. Tym razem okazją do wspólnej wyprawy rowerowej okazał się Dzień Ziemi, podczas którego  na terenie firmy K-FLex Polska w Wieleninie zasadzono dziesięć drzewek.

W rajdzie, który prowadził m.ni. przez Uniejów i Wielnin uczestniczyło 60 rowerzystów, którzy pokonali około 54 kilometrową trasę. Szczególnym wydarzeniem było posadzenie przez uczestników rajdu na terenie firmy K-FLex Polska w Wieleninie, która była sponsorem głównym rajdu, symbolicznych 10 sadzonek – dwuletnich dębów, aby podkreślić znaczenie Światowego Dnia Ziemi oraz propagowanie troski o naturę.

 

Zobacz więcej zdjęć z Rajdu na portalu ipoddebice.pl
 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone