Zamknij
REKLAMA

GDP Squad wystąpi w Parku Zmysłów

09:36, 06.08.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już w najbliższy piątek GDP Squad wystąpi w Poddębicach. 9 sierpnia o godz. 19.30 zespół zagra w poddębickim Parku Zmysłów. Wakacyjny koncert jest organizowany z inicjatywy członków zespołu, wokalista i klawiszowiec pochodzą z Poddębic.

Na koncercie będzie można usłyszeć stare utwory w nowych aranżacjach, ale również nowe kawałki bandu. Już we wrześniu zespół wchodzi do studia i nagrywa płytę.
GDP SQuAD - to zespół istniejący od 2005 roku, prezentujący mieszankę reggae, funky, ska i rocka. GDP SQuAD ma na swoim koncie kilka znaczących osiągnięć na scenie ogólnopolskiej. W maju 2010 zespół zwyciężył w przeglądzie zespołów w Częstochowie, w którym nagrodą był występ na Reggae Day Festival, obok zespołów takich jak JAMAL, EASTWEST ROCKERS, CAŁA GÓRA BARWINKÓW. Niewątpliwym sukcesem zespołu jest również zwycięstwo w przeglądzie kapel rockowych Rock’n’Tur w Turku.


Fot. Michał Kubacki
Swoim występem w „Must Be The Music - Tylko Muzyka” wzbudził zachwyt jurorów, zbierając pochwały za dojrzałość, dobre brzmienie oraz teksty utworów zaprezentowanych podczas przesłuchań oraz półfinału od takich sław jak Kora, Łozo, Elżbieta Zapendowska czy Adam Sztaba. Ponadto podczas swojej działalności zespół supportował takie gwiazdy jak MALEO REGGAE ROCKERS, IRA, KULT, AKURAT, VARIUS MANX. 

Na koncert zapraszamy 9 sierpnia 2019 o godz. 19.30 do Parku Zmysłów w Poddębicach.

REKLAMA
(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone