Zamknij
REKLAMA

Powiatowy Piknik Rodzinny w Poddębicach. Zobacz co w programie

09:14, 30.08.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdjęciu Zaklinacz Baniek, który będzie również na pikniku w Poddębicach.

W piątek 30 sierpnia 2019 roku Starostwo Powiatowe w Poddębicach zaprasza na Powiatowy Piknik Rodzinny. Impreza odbędzie się na dziedzińcu za Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Poddębicach. Wśród atrakcji przewidziano wspólne grillowanie, występy, wymianę roślin oraz festiwal kolorów.

Na piątkowym Powiatowym Pikniku Rodzinnym atrakcje dla całych rodzin rozpoczną się już o godzinie 17.00. W trakcie imprezy odbędą się bańkowe zabawy dla najmłodszych, które zaprezentuje Zaklinacz Baniek oraz cieszący małych i dużych festiwal kolorów. 

Ale to nie koniec atrakcji. Na dziedzińcu LO w Poddębicach organizowane będą także warsztaty dla małych i dużych: taneczne - w wykonaniu Zespółu Bałdrzychowianie oraz sportowe, które poprowadzi Centrum Promocji Sportu i Rekreacji 'DRAGON'. Warsztaty artystyczne odbędą się dzięki Fundacji Tu Brzoza oraz DPS Pęczniew.

Podczas pikniku będzie można także spróbować lokalnych smakołyków Kół Gospodyń Wiejskich: Strokrotka z Chropów, Sędowianek, Lipniczanek, Górzanek z Góry Bałdrzychowskiej,a także zaprzyjaźnionych, częstujących chrzanem Pań z KGW Osjaków.

Przynieś elektrośmieci - odbierz drzewko!

Podczas imprezy będą również akcenty ekologiczne. Fundacja Cohabitat nauczy jak budować domki dla owadów, odbędzie się także pierwsza w Powiecie Poddębickim wymiana roślin! Jeśli masz kwiaty lub drzewka, które już ci się znudziły lub nie mieszczą się w pokoju przynieś je na piknik i wymień na inne. Na Powiatowy Piknik Rodzinny można przynieść również elektrośmieci,a firma REMONDIS Electrorecycling bezpłatnie je zutylizuje. Dodatkowo otrzymacie za nie sadzonkę drzewka!


Na pikniku odbędzie się także pierwsza w Powiecie Poddębickim wymiana roślin.

W bogatym programie pikniku znajdą się także występy muzyczne na żywo, wystawa prac lokalnych artystów i wspólne grillowanie. Na scenie wystąpi Big Band Szkoły Muzycznej w Poddębicach.

[ZT]2257[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone