Zamknij
REKLAMA

Powiatowy Piknik Rodzinny w Poddębicach [FOTORELACJA]

09:37, 31.08.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W piątek 30 sierpnia 2019 roku na dziedzińcu za Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Poddębicach odbył się Powiatowy Piknik Rodzinny. 

Atrakcje dla całych rodzin rozpoczęły się już o godzinie 17.00. W programie pikniku znalazły się się m.in.: warsztaty tematyczne, animacje dla dzieci, zabawy dla dzieci i dorosłych, degustacje produktów lokalnych oraz pokazy karate, tańca czy gimnastyki. Na scenie wystąpił Big Band Szkoły Muzycznej w Poddębicach.

Wśród gości, którzy obecni byli na pikniku byli m.in. Robert Baryła - członek zarządu województwa łódzkiego, Ewa Marciniak - dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, Iwona Wieczorek - dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego. 

Jak mówiła podczas imprezy  starosta poddębicki - Małgorzata Komajda, piknik rodzinny organizowany jest, by odciągnąć dzieci i dorosłych od smartfonów i komputerów oraz spędzić czas rodzinnie i aktywnie. Wśród atrakcji, które przygotowano było m.in. budowanie wspólnie z fundacją Cohabitat domku dla owadów,  festiwal kolorów oraz pokazy karate w wykonaniu Centrum Promocji Sportu i Rekreacji 'DRAGON'.


Na scenie wystąpił Big Band Szkoły Muzycznej w Poddębicach z wokalistką Darią Bienias.


 


Podczas pikniku dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. M.Konopnickiej w Poddębicach - Jarosław Terlecki, wspólnie z gośćmi dokonał uroczystego otwarcia wyremontowanej sali gimnastycznej. Więcej info już wkrótce na naszym portalu.


Imprezę prowadził Dawid Siwiec, znany również jako Zaklinacz Baniek.


Druhowie z OSP Panaszew prowadzili zabawy i konkursy dla całych rodzin.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone