Zamknij
REKLAMA

Wielenin z pierwszą nagrodą w Szadku

07:32, 04.09.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdjęciu mieszkańcy Wielenina, którzy wzięli udział w Regionalnym Turnieju Sołectw w Szadku, zdobywając I miejsce w kategorii prezentacji artystycznych.

1 września reprezentacja Wielenina wzięła udział w Regionalnym Turnieju Wsi, który organizowany był w Szadku. W kategorii występów artystycznych Wielnin zajął I miejsce, zdobywając nagrodę pieniężną w wysokości 2500 zł.

Regionalny Turniej Sołectw był częścią tegorocznych dożynek, które organizowane były w Szadku. Rywalizowało ze sobą 26 sołectw z powiatów zduńskowolskiego, sierdzkiego i poddębickiego.

,,Nie ukrywamy, iż lubimy integrować pokolenia, dlatego pod hasłem „Dziadek, ojciec, syn, wspólnie wiodą prym…- taniec wielopokoleniowy'', wzięliśmy udział w kategorii prezentacji artystycznych i uzyskaliśmy największy aplauz, a co za tym idzie nagrodę w wysokości 2500 zł za zajęcie I miejsca. Cieszymy się niezmiernie, że nasze starania zostały docenione i mimo tak wysoko postawionej poprzeczki stanęliśmy na najwyższym podium. Chcemy jednak podkreślić, iż najważniejszy jest dla nas klimat, który tworzą ludzie. Ludzie z pasją i ciepłym spojrzeniem na świat - mówią zwycięzcy turnieju z Wielenina.

Głównym organizatorem imprezy był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: potrawa regionalna, prezentacja artystyczna oraz wystawa rękodzieła. 

[ZT]2270[/ZT]

[ZT]2260[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone