Zamknij
REKLAMA

Kup stroik lub babeczkę i wesprzyj harcerzy z Wilamowa

19:24, 26.03.2021 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Zuchy oraz harcerze z drużyn działających przy Szkole Podstawowej w Wilamowie w ubiegłym tygodniu przygotowali wielkanocne ozdoby. Zysk ze sprzedaży zasili budżet przedsiębiorczych druhów. Stroiki oraz świąteczne wypieki można będzie nabyć w niedzielne przedpołudnie  przed sklepem spożywczym w Wilamowie.

Kiermasz ozdób wielkanocnych rozpoczął się już w szkole od poniedziałku. Kolejna szansa na zrobienie zakupów to najbliższa niedziela, 28 marca. Dzięki uprzejmości właścicieli ,kiermasz odbędzie się na tarasie przed sklepem Państwa Troczyńskich w Wilamowie.

Gorąco polecamy zajrzeć na stoisko, tym bardziej, że poza wiosennymi dekoracjami stołu, w ofercie znajdą się także chlebki, babki  oraz ciasto i babeczki domowego wypieku! Harcerze zapraszają do Wilamowa pół godziny przed i po mszach, odprawianych tradycyjnie o godzinach: 9.00oraz 11.30.

A tak Panie z wilamowskiego Koła Gospodyń Wiejskich zachęcają na swoim facebooku do wzięcia udziału w akcji:

„Kochani wesprzyjmy zakupem stroików naszych Zuszków i Harcerzy. Piękne stroiki przyozdobią Wasze stoły Wielkanocne, a tym samym sprawicie przyjemność dzieciaczkom. Zapraszamy serdecznie w Niedzielę Palmową.”

Tutejsze KGW, jak dowiedzieliśmy się od Edyty Miśkiewicz - dyrektora szkoły, wspierają zuchów i harcerzy nie tylko promocyjnie:

– Panie z Koła w pełni zaangażowały się w naszą akcję, z resztą – nie pierwszy raz, bo tutejsze gospodynie i to nie tylko mamy naszych uczniów czy absolwentów, zawsze bardzo chętnie pomagają szkole, za co oczywiście z całego serca im dziękuję! – usłyszeliśmy od Pani Edyty – A wracając do kiermaszu, Panie z KGW przekazały dzieciom materiały do przygotowania przepięknych stroików, a do tego same zaproponowały, że upieką coś słodkiego, z myślą o niedzielnej sprzedaży przed sklepem – no, coś wspaniałego! Naprawdę, ogromne brawa i gorące uściski dla naszych kochanych gospodyń z Wilamowa! Bardzo chciałabym także podziękować, korzystając z okazji, druhnom drużynowym: Andżelice Góreckiej i Sylwii Wrąbel oraz nauczycielkom: Katarzynie Pajor i Martynie Nowakowskiej za pomoc w przygotowaniu wraz z dziećmi stroików oraz organizację całego przedsięwzięcia! – dodała Pani Dyrektor – A Państwa oczywiście serdecznie zapraszam na jutrzejszy i niedzielny kiermasz!

(MB)/UM w Uniejowie

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%