Zamknij
REKLAMA

Podpisano porozumienie z policją. Jeszcze bezpieczniej na ulicach

08:33, 25.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Porozumienie podpisał burmistrz oraz komendant poddębickiej policji.

23 marca 2018 roku Gmina Uniejów podpisała z Komendantem Powiatowym Policji w Poddębicach porozumienie o służbach ponadnormatywnych. Współpraca z policją oznacza zwiększenie liczby patroli policyjnych na terenie miasta i gminy Uniejów, które mają wpłynąć na bezpieczeństwo mieszkańców i turystów.

Porozumienie podpisał Burmistrz Józef Kaczmarek i Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach insp. Krzysztof Kotkowski. W ramach współpracy Gmina Uniejów przekazała 10 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na dodatkową służbę prewencyjną, którą policjanci będą pełnić w ramach swojego czasu wolnego. Umundurowane patrole będą kierowane w najbardziej zagrożone miejsca.

Podpisane porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych jest już kolejnym, które gmina zawiera z poddębicką policją. Dzięki niemu za środki od samorządu mogą być organizowane dodatkowe patrole w trakcie imprez lub zwiększonego zagrożenia przestępczością. Zadania w ramach porozumienia będą pełnili funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Uniejowie i Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.Na zdj.  burmistrz Józef Kaczmarek, Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach insp. Krzysztof Kotkowski i p.o. oficer prasowy KPP w Poddębicach sierż.Sylwia Kaźmierczak. Na spotkaniu w Urzędzie Miasta w Uniejowie rozmawiano także o poprawie porządku i bezpieczeństwa na terenie gminy.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

PrzemoPrzemo

2 3

Porozumienie heh policji jak nie było tak nie będzie 10:16, 25.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obywatelobywatel

1 3

A to co jest aż tak niebezpiecznie że trzeba dodatkowe patrole? 12:44, 25.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

2 1

Nie ma policji narzekają. Jest - też niedobrze. Ludzie w Uniejowie jest bezpiecznie właśnie dzięki prewencji. 15:23, 25.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone