Zamknij
REKLAMA

Kolejna akcja Policji na terenie całego powiatu. Kiedy?

08:29, 05.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 6 kwietnia 2019 roku policjanci z Poddębic na terenie powiatu przeprowadzą kolejne działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa osób pieszych i rowerzystów. W tym dniu można spodziewać się większej liczby kontroli i patroli na drogach.

W najbliższą sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach obejmą nadzorem odcinki dróg, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Podczas działań zwrócą uwagę na wykroczenia drogowe popełniane przez pieszych jak i kierujących pojazdami względem pieszych, w szczególności w rejonach przejść dla pieszych i skrzyżowań. Ponadto mundurowi będą zachęcać do codziennego stosowania elementów odblaskowych.

Celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów, motorowerzystów  – tych użytkowników dróg, którzy w żaden sposób nie są chronieni nadwoziem pojazdu a wręcz są zagrożeni kontaktem z nim.

Akcja Policji to także apel do uczestników ruchu drogowego, aby w szczególności na przejściach dla pieszych i w ich pobliżu zwiększyli swoją uwagę i faktycznie zachowali szczególną ostrożność. 
 

źródło: KPP w Poddębicach.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone