Zamknij
REKLAMA

Policja informuje- 12 i 13 kwietnia utrudnienia na drogach. Wyścig kolarski i bieg

09:12, 10.04.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

12 i 13 kwietnia 2019 roku na terenie powiatu poddębickiego odbędzie się wyścig kolarski „Szlakiem Bursztynowym 2019” oraz „Bieg Na Rzecz Ziemi”. Policja przewiduje utrudnienia w ruchu drogowym.

12 kwietnia br. około godziny 14:30 w miejscowości Warta rozpoczyna się pierwszy etap wyścigu kolarskiego. Wyznaczona trasa wyścigu przebiega przez wymienione miejscowości: 

Goszczanów - Miłkowice (woj. wielkopolskie) – Niemysłów - Krępa – Zadzim – Pęczniew – Drużbin – Charchów Księży – Zadzim – Pęczniew – Brzeg – Warta.

Na terenie powiatu poddębickiego na czas przejazdu czołówki i peletonu głównego przewiduje się wstrzymanie ruchu z kierunku poprzecznego przeciwnego. W trakcie przejazdu kolumny uczestnicy zajmą jeden pas ruchu oraz zostanie zamknięty ruch poprzeczny na skrzyżowaniach dróg z trasą wyścigu. Przewiduje się zamknięcie drogi W-479 na czas przejazdu przez pętle. Ruch drogowy będzie wznowiony po około 10 minutach od przejazdu czołówki głównego peletonu.

13 kwietnia br. około godz. 10:00 w miejscowości Stary Gostków i na trasie Wartkowice – Światonia – Zelgoszcz – Felicjanów – Uniejów odbędzie się „Bieg Na Rzecz Ziemi”.  W związku z tym kierowcy moga się,liczyć z czasowym zablokowaniem ronda na drodze W – 473  ul. Dąbska w Uniejowie.

Jak informuje Policja, powyższe działania  mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestników imprezy oraz zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych oraz ich skutków.

Źródło: KPP w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA