Zamknij
REKLAMA

Głęboka dziura w jezdni na ulicy Polnej [FOTO]

18:52, 01.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. uniejow.net.pl

Dzisiaj, tj. 01.05.2019 r. w godzinach popołudniowych Państwowa Straż Pożarna w Poddębicach otrzymała zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej nr 473, na ulicy Polnej znajduje się głęboka wyrwa w jezdni. Na miejscu okazało się, że dziura ma około około 40 cm szerokości i 30 cm głębokości.

Jak powiedziała nam mieszkanka ulicy Polnej, w miejscu, gdzie dzisiaj powstała głęboka wyrwa, już około dwa tygodnie temu pojawiła się dziura w nawierzchni. Po godzinie 15. na miejscu pojawiły się jednostki straży pożarnej, policja oraz drogowcy z Obwódu Drogowego w Uniejowie, którzy zasypali i zabezpieczyli niebezpieczną dla kierowców wyrwę. Strażacy przez ponad godzinę zabezpieczali teren i kierowali ruchem, który w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone