Zamknij
REKLAMA

Wojewódzki Dzień Strażaka będzie obchodzony w Uniejowie

09:08, 09.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W najbliższą sobotę do Uniejowa przyjadą strażacy z całego województwa. To tutaj, 11 maja odbęda się obchody Wojewódzkiego Dnia Strażaka.

Uroczystości obchodów rozpoczną się o godzinie 11:00 Mszą świętą w uniejowskiej kolegiacie. Po Mszy świętej około godziny 12.00 nastąpi uroczyste przejscie kolumną marszową w okolice Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, gdzie odbęda się dalsze oficjalne uroczystości.  W Uniejowie zostaną uhonorowane Jednostki OSP, które w roku 2019 obchodzą Jubileusz 100-lecia powstania oraz wręczone zostaną odznaczenia strażakom OSP za długoletnią pracę na rzecz ochrony przeciwpożarowej.
Około godziny 14:00 nastąpi ceremonia wręczenia tytułów w akcji "Strażak Województwa Łódzkiego", organizowanej przez Dziennik Łódzki.


 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone