Zamknij
REKLAMA

Wakacyjna promocja zawodu policjanta w Uniejowie

13:47, 19.08.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KPP Poddębice.

Piękna pogoda, wodne atrakcje , tłumy ludzi i …policjanci. Już po raz trzeci poddębiccy oraz łódzcy funkcjonariusze połączyli siły aby promować swój zawód oraz dzielić się z najmłodszymi wiedzą o bezpiecznym, letnim wypoczynku.

To już kolejne wspólne działania mundurowych na terenie obiektu termalnego w Uniejowie, tym razem odbyły się w letnim plenerze w piątkowe południe, 16 sierpnia 2019 roku. Lokalizacja policyjnego namiotu zachęcała aby osoby wypoczywające w tym rejonie udały się właśnie w jego kierunku. Rodzice, młodzież, dzieci oraz seniorzy - na niebieskim stoisku każdy znalazł coś dla siebie.


W spotkaniu z gośćmi uniejowskich term uczestniczyli policjanci z Zespołów Kadr i Szkolenia z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach  oraz Komendy Miejskiej Policji w Łodzi,  którzy informowali młodzież i dorosłych o  możliwości podjęcia służby w Policji oraz zasadach doboru. Podkreślali, że specyfika zawodu wymaga  odpowiedzialności, wytrwałości oraz gotowości na różnorakie wyzwania. Funkcjonariusze obdarowali dzieci i młodzież elementami odblaskowymi i upominkami, natomiast seniorzy mieli możliwość poznać dzielnicowego  oraz porozmawiać  o założeniach aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” „Dzielnicowy Bliżej Nas” oraz „Moja Komenda”. Policjant pierwszego kontaktu informował także o metodzie oszustwa na wnuczka oraz akcji „Seniorze nie daj się oszukać”.
Długi weekend, słoneczna  pogoda i zbliżający się koniec wakacji sprawił, że tłumy ludzi odwiedziły uniejowskie termy oraz policyjne stoisko promujące zawód policjanta.  Poziom zadowolenia gości niebieskiego namiotu,  mundurowi "mierzyli" uśmiechem i dobrym humorem  wczasowiczów, a tych nie zabrakło przez cały dzień.

Więcej informacji nt. pracy w Policji można znaleźć na stronie internetowej komendy w Poddębicach.

źródło i foto: Komenda Powiatowa Policji w Uniejowie

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone