Zamknij
REKLAMA

Nagranie z interwencji policjantów. Wraca sprawa ze stycznia [AKTUALIZACJA]

07:03, 24.09.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Źródło: facebook

Już kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń ma film, który zamieszczono w Internecie, a pokazuje interwencję policjantów w Uniejowie. Okazuje się, że film dotyczy sprawy, która miała miejsce w styczniu br.

W internecie udostępniono film nagrany amatorską kamerą, który pokazuje zatrzymanie trzech mężczyzn przez policję. W sieci pojawiły się komentarze internautów, którzy komentują zachowanie funkcjonariuszy.

,,W sprawie filmu zamieszczonego w Internecie zostaną podjęte czynności wyjaśniające, natomiast zaistniała interwencja była opisywana 2 stycznia 2019 roku na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.   Po tej interwencji nie wpłynęła żadna skarga na działanie policji.'' -  informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, Sylwia Kaźmierczak.

Jak udało się nam dowiedzieć w KPP w Poddębicach, czynności wyjaśniające zostały już podjęte, a materiały dotyczące sprawy zostaną przekazane do Biura Spraw Wewnętrznych Policji w Łodzi.

O sprawie pisaliśmy również na naszym portalu . Interwencja uwieczniona na filmie miała miejsce w styczniu tego roku. Policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie i liczne kradzieże.

[ZT]1811[/ZT]

 

[AKTUALIZACJA 31.10.2019].  Jak udało się nam dowiedzieć zakończyło się postępowanie prowadzone w KPP w Poddębicach, dotyczące interwencji policjantów.

,,Czynności wyjaśniające w ocenie Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach nie dały podstaw do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec funkcjonariuszy przeprowadzających interwencję'' - informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, Sylwia Kaźmierczak.
 

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone