Zamknij
REKLAMA

Drzewo spadło na drogę. Uwaga na silny wiatr

13:49, 30.09.2019 | M.K
Skomentuj Niebezpieczne zdearzenie miało miejsce na trasie Uniejów - Dąbie.
REKLAMA

Do około godz. 22. na terenie województwa łódzkiego, w tym powiatu poddębickiego, spodziewać się możemy silnego wiatru. Najsilniej wiatr będzie wiał w godzinach popołudniowych - informuje na swojej stronie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. 

Obecnie do dyżurnego PSP w Poddębicach (do godziny 14) wpłynęło już blisko 10 zgłoszeń dotyczących interwencji związanych ze skutkami silnego wiatru w powiecie poddębickim. Wśród nich jest zdarzenie, do którego doszło dzisiaj, około godz.13. w Uniejowie, na drodze w kierunku Dąbia. Podczas silnych podmuchów złamane drzewo spadło na drogę, w wyniku czego kierujący samochodem ciężarowym próbując ominąć przeszkodę wjechał do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Nikt nie został ranny. 

IMGW ogłosił drugi stopień ostrzeżenia meteorologicznego o silnym wietrze na terenie powiatu poddębickiego. Wg prognoz prawdopodobieństwo występowania silnego wiatru wynosi aż 90%.

Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h, początkowo południowo-zachodniego, później zachodniego. Najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w godzinach popołudniowych.


źródło:  http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

bb

0 0

Najpierw to drzewo spadło na samochód osobowy,przyjechała policja a kierowca ciężarówki chciał ominąć już leżące parę minut drzewo i wtedy wpadł do rowu. 14:08, 01.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

domdom

0 0

widać że macie nie dokładne informacje bo biedny kierowca cięzarówki tylko jak drzewo spadło centralnie na samochód osobowy gdzie podróżowała rodzina z dzieckiem to nikt nie piszę a jemu nie chciało się czekać kiedy straż ściągnie to drzewo to wpadł i sam jest sobie winien
13:00, 02.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA