Zamknij
REKLAMA

Uwaga. Dzisiaj policyjna akcja ,,Prędkość"

08:17, 23.10.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

23 października 2019 roku Policja przeprowadzi w całym kraju działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Również w powiecie poddębickim pojawi się więcej patroli drogówki, które będą egzekwować od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości.

23 października 2019 roku Policja przeprowadzi działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Celem policyjnych działań jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych. W akcji zostaną wykorzystane radiowozy oznakowane i nieoznakowane, również wyposażone w wideorejestratory oraz ręczne mierniki prędkości. Statyczne punkty pomiaru prędkości, jak i pomiary prowadzone dynamicznie możemy spotkać przede wszystkim w miejscach występowania zagrożeń bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Oprócz pomiaru prędkości policjanci kontrolują czy kierujący są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Policyjna akcja "Prędkość" trwa od godziny 6 do 22. W tym czasie na drogi w całej Polsce wyjedzie ponad pięć tysięcy policjantów ruchu drogowego.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone