Zamknij
REKLAMA

W piątek uważaj na policyjne radary!! Kolejna akcja poddębickiej drogówki

07:58, 29.01.2021 | M.K
Skomentuj fot. KPP Poddębice
REKLAMA

29 stycznia 2021 roku na drogach województwa łódzkiego zostaną przeprowadzone działania „Prędkość”. Działania te będą ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na drogach poprzez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości.

Apelujemy do kierowców, że przekraczanie dopuszczalnych prędkości w połączeniu z obecnie panującymi trudnymi warunkami drogowymi związanymi z porą roku, może prowadzić do wydłużenia drogi hamowania naszych pojazdów. Pamiętajmy, że prędkość bezpieczna  wynika nie tylko z ograniczeń prędkości. Bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych, od naszych zachowań a w szczególności dostosowania prędkości jazdy do warunków ruchu - informuje na swojej stronie internetowej Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach.

Przekroczenie prędkości skutkuje mandatem karnym w kwocie do 500 złotych oraz do 10 pkt. Natomiast przekroczenie jej o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym dodatkowo zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące w trybie administracyjnym.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%