Zamknij
REKLAMA

Uniejów. Bolą cię plecy lub masz problemy z kręgosłupem? Tutaj mogą pomóc

09:55, 13.01.2022 | .
zdjęcie ilustracyjne.

Ból kręgosłupa lędźwiowego to powszechna dolegliwość, która coraz częściej dotyka nie tylko osoby starsze, ale także młodych. Dolegliwości bólowe okolic lędźwiowych mogą być wynikiem uszkodzeń, przeciążeń lub zmian zwyrodnieniowych. Salon masażu i rehabilitacji Magnat w Uniejowie oferuje masaże lecznicze, relaksacyjne oraz rehabilitacyjne.

Gdzie w Uniejowie iść na masaże i rehabilitację?

Ból kręgosłupa lędźwiowego to powszechna dolegliwość, która coraz częściej dotyka nie tylko osoby starsze, ale także młodych. Czasem ból tego obszaru mylnie łączymy z kręgosłupem, gdyż może on promieniować z innych części ciała. Jakie są przyczyny bólu kręgosłupa lędźwiowego? Jak sobie z nim radzić? Leczenie bólu kręgosłupa lędźwiowego jest złożonym zagadnieniem.

Zapraszamy na terapię do fizjoterapeuty - zachęca mgr fizjoterapii Magdalena Musiał z salonu MAgNat. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zajmujemy się masażami i terapią przeciwbólową na kręgosłup bądź danymi jednostkami chorobowymi, takimi jak łokieć tenisisty, golfisty, cieśń nadgarstka, problem ze stawem barkowym, bądź całą obręczą barkową. Stosujemy również terapię punktów spustowych, która jest techniką wykorzystującą różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. Celem terapii jest uwolnienie się od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Wykonujemy masaże na takich jednostkach chorobowych jak rwa kulszowa, rwa barkowa, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zwichnięcia,  czy rehabilitację po złamaniach. Odpowiednie zabiegi są również skuteczne przy bólach migrenowych, oraz porażeniach nerwu twarzowego. W naszym gabinecie stosujemy również terapię manualną, suche igłowanie oraz akupunkturę''. 

Proces leczenia często wymaga podejścia wielopłaszczyznowego ze względu na różnorodne przyczyny pojawienia się dolegliwości bólowych, towarzyszące im zmiany w obrębie struktur kręgosłupa lub nieprawidłowości innych części układu ruchu. Podstawowe środki stosowane w terapii bólów lędźwiowych to farmakoterapia, fizjoterapia, działania profilaktyczne, a w razie konieczności również zabiegi operacyjne.

Gabinet MagNat znany jest z indywidualnego i profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Wiele z oferowanych masaży i zabiegów można wykonać nie tylko w salonie, ale również z dojazdem do pacjenta. 

Magnat zajmuje się profesjonalnym leczeniem kręgosłupa! Pomoże w schorzeniach takich jak: ograniczenia ruchu głowy, stawów biodrowych, stawów ramiennych, barku/stawów kolanowych/ skokowych, bóle szyi, napięcie w okolicy ramion, drętwienie rąk, rwy barkowe i rwy kulszowe, krzywa miednica, bóle całego kręgosłupa, łokieć tenisisty, lumbago, przepuklina, korzonki, porażenia nerwów, przykurcze oraz wiele innych schorzeń.

Poprzez szczegółowy wywiad i badanie funkcjonalne szukamy przyczynę bólu kręgosłupa. Skutek, który najczęściej jest widoczny po wykonaniu kilku testów wskazuje i określa główną przyczynę powstałego bólu Rozpoczęcie terapii odbywa się w każdym etapie bólu kręgosłupa. Przyjmujemy pacjentów w fazie ostrej jak również w początkach objawów klinicznych.

W zakresie usług gabinetu znajduje się: rehabilitacja, fizjoterapia, terapia manualna, suche igłowanie, masaże lecznicze, akupunktura, terapia przeciwbólowa, terapia punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, masaż bańką chińską, masaż dla kobiet w ciąży, drenaż limfatyczny, relaksujące masaże: masaż gorącymi kamieniami, masaż masłem shea, masaż olejkami owocowymi, kwasem hialuronowym, olejem jojoba, arganowym, masaż twarzy i dekoltu woskiem pszczelim. Wykwalifikowany personel wykona także masaże sportowe,zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała.

Pacjentów na pewno mile zaskoczą przystępne ceny oraz rabaty i gratisowe zabiegi dla stałych klientów. Wszystkich zainteresowanych Salon Magnat Magdalena Musiał zaprasza od poniedziałku do soboty na ul. Bogumiła 28 w Uniejowie (wejście obok sklepu z farbami) . Kontakt telefoniczny pod numerem tel.726 100 152

 

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%