Zamknij
REKLAMA

Pico Bello wprowadza nowości do menu. Co zjesz w Uniejowie pałeczkami? [FOTO]

06:25, 14.04.2022 | materiał partnera
Uniejowska restauracja i pizzeria Pico Bello wprowadziła do swojego menu wiosenne nowości.

Uniejowska restauracja i pizzeria Pico Bello wprowadziła do swojego menu wiosenne nowości. Miłośnicy nowych smaków mogą teraz użyć pałeczek, by spróbować nowych dań. Co nowego w menu?

Pico Bello wprowadza nowości do menu. Co zjesz w Uniejowie pałeczkami? [FOTO]
 

[FOTORELACJA]1308[/FOTORELACJA]

Pizzeria ,,Pico Bello" to miejsce, w którym można zjeść nie tylko znakomitą pizzę, ale również dania obiadowe, desery i fast-food. Od kliku dni goście mogą wybierać spośród kilku nowości w menu. Część z nich można jeść pałeczkami.

Co zjesz w Uniejowie?

,,Nasza restauracja to miejsce, gdzie można zamówić nie tylko znakomitą pizzę, ale również dwudaniowy obiad w rewelacyjnej cenie 18 zł. Wszystkie dania oferowane są na miejscu oraz na wynos, a od kwietnia w naszej ofercie pojawiły się nowe pozycje - m.in. pizza z wołowiną czy pierogi gyoza z makaronem ramen w sosie śmietankowo-ziołowym z kurkami" - mówi szef kuchni i właścicielka Gabriela Lacelt.

pierogi gyoza z palonym sezamem z sosem słodko-ostrym

Oprócz pizzy z wołowiną i pierogów gyoza z makaronem ramen w sosie śmietankowo-ziołowym z kurkami w menu pojawiły się także inne wersje smażonych pierożków w orientalnym cieście. Teraz w Pico Bello zamówimy również pierogi gyoza z palonym sezamem z sosem słodko-ostrym  oraz kubek gyoza z krążkami cebulowymi.W restauracji na piętrze znajduje się również odrębna sala, na której organizowane są imprezy okolicznościowe i przyjęcia. Na miejscu można również zagrać w bilard.

Warto zwrócić uwagę na obiady dnia w super cenie 18 zł oferowane w tygodniu, ale także na dania z karty czy popularną, wyrabianą na miejscu znakomitą pizzę. Na obiad dnia restauracja zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 13-17.

Pizzeria Pico Bello zlokalizowana jest w Uniejowie na ul. Sienkiewicza 18a. Dania na wynos można zanówić pod numerem tel.885 325 050

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%