Zamknij
REKLAMA

Przystań u MikSera, czyli nie tylko smażona ryba w wyjątkowym miejscu w Uniejowie [ZDJĘCIA]

09:46, 13.06.2022 | .
Na gastronomicznej mapie Uniejowa pojawiło się zupełnie nowe miejsce. To smażalnia ryb PrzyStań u MikSera! W centralnym miejscu nowych bulwarów nad Wartą, przy fontannach i placu zabaw, stworzono z ponad 30 ton piasku plażę, na której można zjeść nie tylko rybę.

Na gastronomicznej mapie Uniejowa pojawiło się zupełnie nowe miejsce. To smażalnia ryb PrzyStań u MikSera! W centralnym miejscu nowych bulwarów nad Wartą, przy fontannach i placu zabaw, stworzono z ponad 30 ton piasku plażę, na której można zjeść nie tylko rybę.

Przystań u MikSera, czyli świeża ryba w wyjątkowym miejscu w Uniejowie

,,Rozstawiliśmy leżaki i stoliki- wszystko w stylu marinistycznym. Od dawna marzyłem, aby znaleźć dogodne miejsce na smażalnię ryb, której do tej pory nie było w Uniejowie. Po udanej współpracy na ,,Festiwalu smaków" z lodziarnią Ochłoda, postanowiliśmy połączyć siły i stworzyliśmy bardzo klimatyczne miejsce, aby ludzie spacerujący bulwarami , sugerując się nazwą, mogli u nas PrzyStanąć'' -  mówi Mateusz Mik - szef kuchni i właściciel Przystani u MikSera.

 

Piasek, leżaki i pyszna smazona ryba czeka na gości w Przystani MikSer w Uniejowie, która znajduje się po prawej stronie rzeki Warty, tuż przy bulwarach.

 

Lokal oferuje ryby smażone w trzech grupach cenowych 8/10/12 zł za 100 gramów. Każdy może znaleźć coś dla siebie - rybę słodkowodną lub morską, porcję małą lub dużą.

W weekendy aromatyczna zupa rybna, w wakacje wędzona ryba

Ryba zadowoli każde podniebienie, serwujemy ryby w cienkiej, ale chrupiącej panierce z przyprawą 12-składnikową - mówi właściciel Przystani. Od piątku do niedzieli oferujemy również zupę rybną z ogórkiem termalnym, a w okresie wakacyjnym powiększymy asortyment o rybę wędzoną.

 

Do picia Przystań proponuje zimne piwo lub wina - białe, różowe, prosecco, a także spritza. Spragnieni deseru spacerowicze znajdą tutaj także rzemieślnicze lody.

Lodziarnia Ochłoda po udanym starcie w poprzednim sezonie, znana jest z wysokiej jakości produktów oraz własnej produkcji lodów na naturalnych składnikach. Zainspirowana sugestiami klientów dodała do swojej oferty  shake’i (na bazie lodów) oraz napoje mrożone.

Na upalne dni znajdziecie między innymi kultowe Bubble Tea w 3 wersjach smakowych,czy chociażby tajską mleczną herbatę ze skondensowanym mlekiem i czarną tapioką. Lista nowości jest na tyle długa, by każdy mógł się ochłodzić na swój sposób!

Piasek, leżaki i pyszna smażona ryba oraz lody rzemieślnicze czekają na gości w Przystani MikSer w Uniejowie, która znajduje się po prawej stronie rzeki Warty, tuż przy bulwarach.

[ZT]5878[/ZT]

[ZT]5825[/ZT]

 

 

[ZT]5838[/ZT]

 

[ZT]5866[/ZT]

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%