Zamknij
REKLAMA

Gdzie zaparkować przy lotnisku Chopina w Warszawie?

13.16, 03.11.2022 . Aktualizacja: 13.16, 03.11.2022

Choć najlepsze podróże to te niezaplanowane, w przypadku latania raczej ciężko o spontaniczność. Przed podróżą tym środkiem transportu, musisz pamiętać o kilku ważnych sprawach, takich jak odprawa bagażowa czy wykupienie miejsca na parkingu przy lotnisku. Podpowiadamy, gdzie zaparkować przy lotnisku Chopina, aby na czas nieobecności w kraju, twój samochód pozostał bezpieczny - bez zbędnego przepłacania!

 

Czym kierować się przy wyborze parkingu przy lotnisku Okęcie?

Niska cena powinna zawsze iść w parze z wysoką jakością usług i dbaniem o bezpieczeństwo, dlatego zanim zarezerwujesz miejsce postojowe, dokładnie sprawdź opinie i usługi parkingu na lotnisku Chopina w Warszawie.

Faktem jest, że o wiele tańszy parking przy lotnisku Okęcie znajdziesz poza głównym terminalem w okolicy portu. Prywatne parkingi nie tylko zachęcają konkurencyjną ceną, ale również wieloma udogodnieniami, takimi jak, darmowy transfer z i na lotnisko, który powinien być dostępny dla Klientów przez całą dobę. Wiele przylotów i odlotów odbywa się w godzinach nocnych lub porannych, dlatego szukając miejsca do zaparkowania, warto upewnić się, że parking czynny jest całą dobę. Parking powinien posiadać oświetlenie, a także monitoring oraz wsparcie firmy ochroniarskiej. Ponieważ nieprzyjemne zdarzenia, mogą przekreślić szanse na spokojny i udany urlop, bezpieczeństwo powinno być najważniejszym kryterium przy wyborze parkingu przy lotnisku Chopina. Warto upewnić się, czy w cenie za postój otrzymasz bezpłatne ubezpieczenie, a także czy uzyskasz pomoc na miejscu, np. w sytuacji gdy, rozładuje ci się akumulator.

 

Gdzie zaparkować przy lotnisku Chopina? Park & Fly - rekomendowany parking.

Planując podróż z lotniska Chopina, warto zajrzeć do Internetu w celu znalezienia godnego zaufania parkingu. Aby ułatwić i przyspieszyć decyzję o rezerwacji, warto zapoznać się z rankingiem, w którym to internauci udzielali odpowiedzi, gdzie tanio i bezpiecznie zaparkować samochód na Okęciu. Najwięcej pozytywnych opinii zebrał Park & Fly - prywatny parking zlokalizowany na alei Krakowskiej 42. Dojazd z parking na lotnisko trwa jedynie 7 minut i odbywa się wygodnym, klimatyzowanym busem na życzenie Klientów.

Miejsce to słynie z niskich cen - pozostawienie samochodu na Park & Fly generuje nawet 50% oszczędności w stosunku do parkingu przy głównym terminalu. Co więcej, Klienci mogą wybrać pakiet cenowy, który najbardziej im odpowiada. Pakiet Standard, Standard Plus i VIP pozwala jeszcze precyzyjnie dobrać jakość i zakres usług do potrzeb osób podróżujących z Okęcia. Dla osób, które obawiają się o dokumenty lub kluczyki, warto skorzystać z opcji pozostawienia tych przedmiotów w specjalnej skrytce. Opcja VIP pozwala także o dodatkowe zabezpieczenie pojazdu - skorzystanie z zadaszenia czy uzyskanie więcej przestrzeni wokół pojazdu. Dla osób, które szczególnie obawiają się o bezpieczeństwo samochodu, takie udogodnienia z pewnością sprawią, że w czasie urlopu, nie będą zamartwiać się co dzieje się z ich samochodem. A jak wiadomo, święty spokój to gwarancja udanych wakacji!

Jeśli wyruszasz w podróż z lotniska Okęcie i szukasz miejsca gdzie tanio i bezpiecznie pozostawić samochód na czas twojej nieobecności w kraju, zachęcamy wybrać parking Park & Fly. Rezerwacji i płatności dokonasz online na https://www.parking-lotnisko.pl/. W sezonie letnim warto pośpieszyć się z rezerwacją, gdyż parking Park & Fly cieszy się dużym zainteresowaniem osób podróżujących z Okęcia.

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%