Zamknij
REKLAMA

Niezapomniany Sylwester na średniowiecznym Zamku w Uniejowie

12.52, 24.11.2022 Materiał promocyjny Aktualizacja: 13.50, 24.11.2022
zukacie pomysłu na niezapomnianego Sylwestra? Wraz z przyjaciółmi marzycie o iście królewskim balu? Restauracja Herbowa na Zamku w Uniejowie od lat organizuje niezapomniane bale na pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku. Także w tym roku przygotowała niezwykłą ofertę sylwestrowej zabawy.

Szukacie pomysłu na niezapomnianego Sylwestra? Wraz z przyjaciółmi marzycie o iście królewskim balu? Restauracja Herbowa na Zamku w Uniejowie od lat organizuje niezapomniane bale na pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku. Także w tym roku przygotowała niezwykłą ofertę sylwestrowej zabawy.

Niezapomniany Sylwester 2022 na średniowiecznym Zamku w Uniejowie

O wyjątkowości zabawy sylwestrowej w Restauracji Herbowej decyduje każdy jej aspekt – wybór miejsca, wystrój sali, przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa oraz magiczne otoczenie.
 

Podczas przyjęcia restauracja zaserwuje ciepłe dania, zimne przekąski, słodkie desery, napoje oraz o północy lampkę szampana. O doskonałą zabawę zadba DJ, który w wyjątkowych murach zamkowych zagra największe przeboje. Dodatkową atrakcją podczas powitania Nowego Roku będzie również pokaz pirotechniczny.

Zapisy na bal już trwają: tel. 664 998 368.

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%