Zamknij
REKLAMA

Sylwestrowa noc na basenie. Nocne Kąpiele na Termach Uniejów

10.26, 17.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 10.09, 02.12.2022
Termy Uniejów poinformowały, że po raz kolejny kompleks będzie czynny również w Sylwestra. Fot. Termy Uniejów

W jedyną taką noc w roku - sylwestrową - Termy Uniejów przygotowały specjalną ofertę dla tych, którzy chcą powitać Nowy Rok korzystając z basenów termalnych. Oprócz gorących kąpieli i gorącej atmosfery na gości czeka pokaz fajerwerków oraz lampka szampana.

Sylwester  2022 w Termach Uniejów

Termy Uniejów poinformowały, że po raz kolejny kompleks będzie czynny również w Sylwestra. Nocne Kąpiele Sylwestrowe rozpoczną się 31.12.2022 r. od godziny 20.00, a bilety na to wydarzenie można zakupić już on-line. 

Chcesz przywitać Nowy Rok w niecodzienny sposób? Szukasz pomysłu na Sylwestra, gdzie nie obowiązuje strój wieczorowy, a wystarczy strój kąpielowy, klapki i ręcznik? Termy Uniejów mają Sylwestrową ofertę

Z nocnych kąpieli podczas Sylwestra w Termach Uniejów będzie można korzystać od 20:00. W tym czasie do dyspozycji wszyscy goście będą mieli strefę basenową i sauny. Czynna będzie również strefa restauracyjna, gdzie można będzie kupić jedzenie oraz napoje.

Sylwestrowa noc na Termach Uniejów to ponad 5 godzin termalnego relaksu, dostęp do strefy saun, kieliszek szampana, pokaz fajerwerków i... gorąca atmosfera - zachęcają najbardziej gorące Termy w Polsce, znane ze swoich leczniczych wód.

W cenie biletu jest kieliszek szampana oraz specjalny pokaz fajerwerków. Bilet normalny można zakupić w cenie 160 zł, a bilet ulgowy w cenie 130 zł.

Zakup biletów online możliwy jest na stronie https://www.termyuniejow.pl/bilety a więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 506 090 419

[ZT]6740[/ZT]

[ZT]6758[/ZT]

 

(Material partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%