Zamknij
REKLAMA

Fala uderzeniowa i wiele innych zabiegów. Co oferuje Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze na ul. Targowej?

07:02, 10.06.2018 | M.K

W Uniejowie na ulicy Targowej 28 otwarto nową placówkę rehabilitacyjną. W Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczym można skorzystać z masażu leczniczego i relaksującego, zabiegów fizykoterapeutycznych, czy ćwiczeń usprawniających. Jako jedyni w okolicy, specjaliści z Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego wykonują zabiegi FALĄ UDERZENIOWĄ- nowoczesne zabiegi likwidujące ból, charakteryzujące się wysoką skutecznością, których efekt terapeutyczny jest zauważalny już po kilku zabiegach. 

Nowe Centrum prowadzi szereg specjalistycznych zabiegów, w tym rehabilitację : dzieci z wadami postawy i skoliozami, dorosłych z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobami neurologicznymi (udary mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona), zmianach zwyrodnieniowych i reumatologicznych stawów, po urazach i przeciążeniach stawów.

W bogatej ofercie można znaleźć ćwiczenia indywidualne z pacjentem, ćwiczenia na przyrządach rehabilitacyjnych, masaż klasyczny, relaksacyjny i limfatyczny, masaż wirowy kończyn, zabiegi fizykoterapeutyczne (pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, lampa Sollux, galwanizacja, jonoforeza, prądy DD, TENS, IF,elektrostymulacja).


Na zdj. zabieg laseroterapii, który jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów w Centrum.

„Dzięki specjalistycznym masażom, które oferuje nasze centrum pomagamy powracać do sprawności pacjentom po urazach oraz wypadkach. Mamy jednak w naszej ofercie także takie zabiegi, które np. pomagają zwalczać cellulit, zespół ciężkich nóg czy obrzęki. Pacjentom z tego typu dolegliwościami polecamy masaż uciskowy Lymphastim. To całkowicie bezbolesny i relaksujący masaż, który jest jedną z najbardziej skutecznych metod walki z cellulitem – podkreśla fizjoterapeuta centrum – Joanna Miszczak

Jako jedyni w okolicy specjaliści z Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczego wykonują zabiegi FALĄ UDERZENIOWĄ- nowoczesne zabiegi likwidujące ból, charakteryzujące się wysoką skutecznością, których efekt terapeutyczny jest zauważalny już po kilku zabiegach.

Pacjentów na pewno mile zaskoczą przystępne ceny oraz rabaty i gratisowe zabiegi. Centrum współpracuje z LUXMED i MEDICOVER oraz oferuje specjalne bony podarunkowe, które mogą być wspaniałym pomysłem na prezent.

Wszystkich zainteresowanych Centrum zaprasza od poniedziałku do piątku na ul. Targową 28 w Uniejowie. Kontakt telefoniczny pod numerem tel. 883-773-043.


Nowoczesne Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze działa na ulicy Targowej, w budynku "SAM-u".


Na zdj. Ćwiczenia indywidualne z pacjentem – czynno - bierne.


Na zdj. wykonywany zabieg Elektroterapii – prąd TENS.

(M.K)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone