Zamknij
REKLAMA

Już wkrótce w Uniejowie ruszają zajęcia z Free Mind od Child. Zobacz jak rozwijać swoje dziecko...

10:25, 08.05.2018 | M.K
Skomentuj

W dniach 16 i 19 kwietnia 2018 roku Anna M. Piaseczna spotkała się z uczniami ze szkół podstawowych w Uniejowie i Wilamowie. To dopiero początek spotkań z uznaną w Europie terapeutką i trenerem. Już od września ruszają w Uniejowie zajęcia z Free Mind of Child.

"Celem spotkania, które odbyło się w dwóch szkołach było uświadomienie uczniom, że każdy z nich jest naprawdę wyjątkowy. To co naprawdę myślą o sobie i w jaki sposób wyznaczają swoje cele doprowadzi ich tam dokąd podążają" - mówi Anna M. Piaseczna, która na co dzień prowadzi zajęcia z dziećmi, między innymi w Szkocji, Anglii oraz w Polsce.


Fot. Spotkanie Anny M. Piasecznej z uczniami w szkole w Wilamowie.

Uczniowie, którzy uczestniczyli w zajęciach otrzymali narzędzia, które pomogą im rozpalić wewnętrzną motywację, dodać sobie siły i odwagi w działaniu. Anna M. Piaseczna jako trener i mówca motywacyjny zainspirowała uczniów do spełniania marzeń, do bycia sobą i wdzięczności do tego co posiadają w chwili obecnej. Pokazała również, że to co najważniejsze jest w nas samych. Że nikt nie ma prawa nas oceniać a stopnie w szkole świadczą o posiadaniu wiedzy, a nie o tym jakie mamy wnętrze i jakimi jesteśmy ludźmi.

W Uniejowie odbędą się zajęcia jakich jeszcze nie było. Program stworzony na bazie wiedzy trenerów z Europy i Stanów Zjednoczonych.

To dopiero początek spotkań z Anną M. Piaseczną. Już od września ruszają w Uniejowie zajęcia z Free Mind of Child, które od 3 lat zajmuje się edukacją i rozwojem osobistym dzieci i młodzieży w Wielkiej Brytanii oraz szkoleniami w tym zakresie w całej Europie. Przez 9 lat pracując z dziećmi, rodzicami i nauczycielami Anna M. Piaseczna opracowała autorski program, w którym znajdują się narzędzia do pielęgnacji osobowości dziecka.


Na zdj. Anna M. Piaseczna.

Co daje Free Mind of Child :
- EduTrening, czyli zajęcia dla dzieci, które chcą poprawić swoje oceny i koncentrację poprzez poszukiwania sensu w nauce i motywowaniu się do działania.
- Akademia Free Mind - roczny cykl cotygodniowych warsztatów dla dzieci i młodzieży oparty na budowaniu pewności siebie, samodzielnym myśleniu, asertywności i uważności.
- Dziecięcy Rozwój Osobisty - sesje indywidualne dla dzieci i młodzieży podczas których trener towarzyszy dziecku w wyznaczaniu celu, motywacji do osiągnięcia sukcesu, zmiany emocji ( np. w czasie meczu) oraz rozwija podstawowe umiejętności życiowe.
- Konsultacje rodzicielskie - Dla rodziców, którzy chcą z pomocą coacha/trenera wydobyć z dziecka pełen potencjał oraz wiarę we własne możliwości aby mogło się harmonijnie rozwijać i być szczęśliwe.
Dodatkowo: Kursy Online, Platforma Rozwoju osobistego dla dzieci, Szkolenia i Warsztaty. Autorskie książki i gry dla dzieci.

Więcej informacji na temat zajęć w Uniejowie można znaleźć na stronach internetowych: www.freemindofchild.co.uk facebook.com/freemindofchild lub kontaktując się telefonicznie. tel: 731995988

(M.K)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone