Zamknij
REKLAMA

Jak przewieźć lodówkę?

09:22, 23.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Masz w planie przeprowadzkę i chcesz przewieźć lodówkę? Może kupujesz nową, lecz w sklepie nie gwarantują dostawy? Z tej sytuacji jest rozwiązanie, możesz zlecić transport lodówki specjalistycznej firmie, która przewozi niestandardowe ładunki. Mało tego, za taki przewóz rzeczy nie zapłacisz dużo, wystarczy tylko, że skorzystasz z jednego łatwego sposobu.

Jak znaleźć firmę, która przewiezie lodówkę?

Zlecenie transportu lodówki możesz wykonać poprzez Furgonetka Giełda. To specjalny serwis, który zrzesza osoby poszukujące transportu i oferujące przewozy. Wystarczy tylko założyć darmowe konto na stronie https://gielda.furgonetka.pl i wystawić swoje ogłoszenia. Furgonetka Giełda pozwoli Ci znaleźć przewoźników, którzy zajmują się transportem ładunków o niestandardowych wymiarach. Na Twoje bezpłatne ogłoszenie odpowiedzą firmy zainteresowane realizacją zlecenia, a Ty wybierzesz, która oferta jest według Ciebie najlepsza.

Jak przygotować lodówkę do transportu?

Pierwszym krokiem w przygotowaniu lodówki do transportu jest jej wyłączenie na kilka godzin przed wysyłką i dokładnie rozmrożenie. Wyjmij z lodówki całą zawartość oraz szklane półki. Osusz dokładnie wnętrze komory chłodzącej i zamrażalnika, by transport lodówki przebiegał bez niespodzianek w postaci wyciekającej wody czy kruszącego się lodu. Półki wsuwane na drzwiach zapakuj do kartonu i dokładnie go zaklej. Później zaklej też drzwi lodówki mocną taśmą klejącą.

Jeżeli chcesz zlecić transport lodówki bądź innego sprzętu, zarejestruj się na stronie https://gielda.furgonetka.pl/ i wystaw swoje darmowe ogłoszenie.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone