Zamknij
REKLAMA

III Lilia Ogrodnika: przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń

08:00, 13.07.2018 | M.K
Skomentuj

Już po raz trzeci organizowany jest konkurs na najpiękniejszy ogród i balkon w gminie. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 20 lipca. Jak zawsze za najpiękniejsze zielone zakątki czekają nagrody.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału w konkursie dla mieszkańców na „Najpiękniejszy ogród i balkon w Gminie Uniejów”. Termin składania wypełnionych kart zgłoszeniowych wraz ze zdjęciami dokumentującymi wygląd ogrodu trwa od 06 czerwca do 20 lipca 2018 roku.

Informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie internetowej www.uniejow.pl w zakładce „Urząd” i dalej na podstronie „Pliki do pobrania”. Są tam dostępne: karta zgłoszenia i regulamin konkursu.

Dokumenty te i bliższe informacje można otrzymać również osobiście w siedzibie Urzędu Miasta w Uniejowie przy ul. Bł. Bogumiła 13, na I piętrze (Dział Promocji), gdzie również czekamy na Państwa zgłoszenia. Karty zgłoszeniowe i zdjęcia obrazujące ogrody można także przesyłać mailowo na adres: [email protected]

Komisja konkursowa przyzna nagrody (Lilie Ogrodnika) w 3 kategoriach:

- ogród przydomowy miejski (na terenie miasta Uniejów) lub wiejski (na terenach sołectw w gminie Uniejów),
- ogród przyjazny turyście (ogród przy obiektach oferujących usługi noclegowe w mieście i gminie Uniejów),
- balkon

Swoją nagrodę przyznają również Internauci w głosowaniu internetowym, O dokładnym terminie jego rozpoczęcia poinformujemy w osobnej wiadomości na stronie www.uniejow.pl. Szczegóły organizacyjne głosowania Internautów zostały opisane w Regulaminie.

[ZT]915[/ZT]

 

(M.K)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone