Zamknij
REKLAMA

Blisko Uniejowa powstaje nowe osiedle mieszkaniowe

10:03, 20.07.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Projekt zakłada budowę osiedla mieszkaniowego, składającego się z trzech budynków, jako przedsięwzięcie deweloperskie pod nazwą „Osiedle Dobre”. Osiedle powstaje w miejscowości Dobra - 19 km od Uniejowa  i 14 km od Turku.  

Każdy budynek będzie posiadał jedną klatkę schodową i 28 lokali mieszkalnych. Budynki będą niskie bo trzy-piętrowe jednakże będą wyposażone w windy. Ponadto do każdego mieszkania przynależeć będzie piwnica – komórka lokatorska i każde mieszkanie posiadać będzie balkon. Dodatkowo w przyziemiach budynków znajdować się będzie po 9 samodzielnych garaży oraz pomieszczenia wózkowni i rowerowni, a także tzw. suszarnie.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym projekt przewiduje: kawalerki, mieszkania dwupokojowe jak i większe lokale trzypokojowe o powierzchniach od 26,49m2 do 61,49 m2 w cenach od 3.250,00 złm2 do 3.800,00 zł/m2. Mieszkania posiadać będą aneksy kuchenne połączone z pokojami dziennymi dając możliwość wspólnego spędzania czasu, przy czym w niektórych mieszkaniach istnieje możliwość oddzielenia kuchni od salonu.

Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać również z dodatkowych naziemnych miejsc postojowych. Pomiędzy blokami przewidziane są tereny zielone i plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.  Standard wykonania budynków, udogodnienia oraz zróżnicowane metraże mieszkań pozwolą każdemu zaspokoić swoje potrzeby mieszkaniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych powstających w Dobrej przy Placu Juliusza Słowackiego tel. 660 736 027,  www.mjdeweloper.pl

 

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone