Zamknij
REKLAMA

Chcesz zrobić prawo jazdy w Uniejowie? Rusza kolejny kurs

07:46, 03.06.2019 | Materiał sponsorowany
Skomentuj

Zastanawiasz się nad kursem prawa jazdy? Już 18 czerwca 2019 r. o godz. 16.00 w Uniejowie rozpoczyna się kolejny kurs organizowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS, który może się poszczycić bardzo wysoką zdawalnością swoich kursantów.

Kursy w Uniejowie, własny plac  manewrowy i instruktorzy z uprawnieniami egzaminatora

Jeśli szukasz szkoły nauki jazdy, w której podstawą jest profesjonalne bezstresowe nauczanie pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów to znakomitym wyborem będzie Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS z Łęczycy.
Ośrodek swoich kursantów szkoli na takich samych pojazdach, na jakich odbywają się egzaminy w Sieradzu. Dodatkowo szkoła zapewnia materiały dydaktyczne gratis. Właściciel szkoły jazdy i główny instruktor posiadają także uprawnienia egzaminatora na prawo jazdy.Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS może się pochwalić jedną z najlepszych zdawalności w powiecie poddębickim i łęczyckim, co zawdzięcza m.in. temu, że maksymalną ilość godzin wyjeżdża się z kursantami w miastach egzaminacyjnych. W Sieradzu posiada on pełnowymiarowy plac manewrowy, co umożliwia kursantom przypomnienie manewrów tuż przed egzaminem.


Szkoła jazdy PRYMUS jest również laureatem I miejsca w powiecie łęczyckim, w zestawieniu Orły Nauki Jazdy 2018, które powstaje na podstawie opinii klientów.
Na rynku ośrodek działa już od 2007 roku i wyszkolił w tym czasie wielu kierowców. Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS szkoli także na kat: B+E, co pozwala na jazdę z lawetą ,przyczepą kempingową czy chociażby ciągnikiem rolniczym z przyczepami oraz kat. C i C+E (samochody ciężarowe z przyczepami)Prawo jazdy dla każdego?
 

,,Prowadzić można się nauczyć w każdym wieku. Trzeba jednak pamiętać, że im starsza osoba, tym wolniejszy refleks i wolniejsze przyswajanie. Badania udowodniły, że powinno się jeździć minimum tyle godzin ile się ma lat'' – mówi instruktor OSK Prymus.

Rozpoczęcie kursu w Uniejowie już 18 czerwca 2019 roku o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Uniejowie (ul. Kościelnicka 26-28).
Więcej informacji na temat kursów można uzyskać pod nr. tel: 691-781-931.

Reklama
 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone