Zamknij
REKLAMA

W weekend rusza Termalny Park Linowy. Będzie nowa trasa dydaktyczna dla najmłodszych!

09:53, 02.04.2019 | materiał partnera
Fot. uniejow.net.pl

W sobotę 6 kwietnia 2019 roku ponownie rusza Termalny Park Linowy, który zlokalizowany jest za Domem Pracy Twórczej, obok zamku. Wśród niewątpliwych atrakcji będzie nowa trasa dydaktyczna Junior, przygotowana specjalnie dla najmłodszych.

 

Nowe atrakcje dla dzieci

Nowa trasa dydaktyczna Junior jest przeznaczona głównie dla dzieci. To nie tylko atrakcja sprawnościowa, ale również edukacyjna, na trasie bowiem znajdują się m.in. opisy poszczególnych ryb znajdujących się w rzece Warcie. Trasa zamontowana jest na wysokości 1,5 m i ma długość około 116 metrów. Na trasie znajduję się łącznie dziewięć przeszkód.


Na nowej trasie dydaktycznej dla dzieci znajduję się łącznie dziewięć przeszkód.

 

Co dla dorosłych i młodzieży w Termalnym Parku Linowym?

Jest tutaj mini park dla najmłodszych, trasy- średnia i wysoka, wieża startowa ze ścianką wspinaczkową i uwielbiana przez turystów tyrolka nad rzeką Wartą.

Trasa dla zaawansowanych to platformy na wysokości 6 m i przeszkody, ale najwyżej położona platforma znajduje się na wysokości 10 m. Każda z tras dla dorosłych kończy się 80-metrowym zjazdem tyrolskim do wieży startowej. Natomiast dla najmłodszych przygotowano domki zamontowane na drzewach, tor przeszkód (z siatkami zabezpieczającymi) oraz na finał - zjeżdżalnię. Dla miłośników wrażeń przygotowano na wysokości 9 metrów Wahadło- Big Swing.

Kolejny sezon Termalny Park Linowy rozpoczyna już w ten weekend, 6 kwietnia o godzinie 10.00 ZAPRASZAMY

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone