Zamknij
REKLAMA

Implanty w Warszawie – cena, możliwości i dostępne rozwiązania

13:57, 08.04.2019 | artykuł sponsorowany

Utrata zęba nie jest czymś niezwykłym, choć dla wielu osób kojarzy się z wielką, nieodwracalną tragedią. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach piękny uśmiech jest wizytówką każdego z nas i wszyscy pragniemy cieszyć się jak najzdrowszymi i najbardziej białymi zębami, a brak jednego z nich znacząco pogorszy estetykę uśmiechu. Na szczęście we współczesnej stomatologii oraz implantologii istnieją rozwiązania, dzięki którym możliwe jest odzyskanie pięknego uśmiechu – wystarczy skorzystać z implantów w Warszawie, które oferowane są w niewygórowanych cenach.

Implanty w Warszawie – cena i najważniejsze informacje

Warszawska implantologia jest dziedziną bardzo rozwiniętą i pozwala na usuwanie licznych problemów z uzębieniem, a usługi z tego zakresu oferuje wiele gabinetów. Jeżeli chcesz je odnaleźć i porównać oferty, wystarczy wpisać w Google hasło „implanty warszawa cena”, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać najlepsze usługi tego typu. A jaka jest cena wstawienia implantu? Oczywiście zależy to od gabinetu, jednak usługa tego typu kosztuje zwykle od 3 do 4 tysięcy złotych – do tego należy wliczyć cenę konsultacji implantologicznej, która kosztuje około 150-200 zł. Być może kwoty te są dość na pierwszy rzut oka dosyć wysokie, jednak musisz mieć świadomość tego, że implantologia pozwoli Ci na uzupełnienie uzębienia, a sztuczny ząb towarzyszyć Ci będzie już do końca życia.

I to właśnie główna zaleta tego rozwiązania – implanty zębów, a mówiąc dokładniej – korony zębów, tworzone są z porcelany, a osadzane zostają na tytanowej śrubce, która nie wchodzi w jakiekolwiek reakcje z organizmem. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, a wstawiony ząb niezwykle odporny, dzięki czemu zachowuje swoją wysoką estetykę przez kilkadziesiąt lat. Jest to więc rozwiązanie trwałe, które z pewnością Cię nie zawiedzie.

Wstawianie implantów w Warszawie – krok po kroku

Krok I – konsultacja implantologiczna

Po utracie zęba nie warto zwlekać i czym prędzej umówić się na konsultację implantologiczną w wybranym gabinecie. Jest to pierwszy krok, który pozwala specjaliście ocenić stan zębów i kości, dopuścić pacjenta do zabiegu (lub nie, choć zdarza się to bardzo rzadko), a także oszacować cenę całego procesu.

Krok II – badania lekarskie

W ich trakcie wykonywana jest tomografia komputerowa, dzięki której specjalista będzie miał pełną jasność sytuacji i dowie się, jaką metodę zastosować. Czasami niezbędne są również dodatkowe badania, zlecone przez stomatologa, które mają na celu określenie stanu zdrowia pacjenta.

Krok III – planowanie leczenia

Wszczepienie implantu zębowego musi zostać odpowiednio zaplanowane, a specjalista opiera się na wynikach uzyskanych badań. Na tym etapie, pacjent dowiaduje się również, jaka będzie cena za implanty w Warszawie.

Krok IV – Wszczepienie implantów zębowych

Sam zabieg nie jest długi, ponieważ trwa zaledwie pół godziny i nie powoduje jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu u pacjenta – wynika to z faktu, że wstawienie zęba przeprowadzane jest przy użyciu nowoczesnego, w pełni skutecznego znieczulenia.

Krok V – uzupełnienia protetyczne

Początkowo pacjent ma założoną koronę tymczasową, a dopiero po zagojeniu się rany (około 3-6 miesięcy) wstawiana jest korona porcelanowa – wtedy możesz cieszyć się trwałym i pięknym zębem.

Implanty zębów w Warszawie – czy warto?

Wiesz już ile kosztuje implant zęba i jak przebiega proces jego wszczepiania, dlatego możesz teraz podjąć decyzję, czy chcesz się na niego zdecydować. Współczesna implantologia jest w stanie rozwiązać każdy problem, a implanty zębów są rozwiązaniami najnowocześniejszymi z możliwych, które nie niosą za sobą jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Masz więc pewność tego, że prawidłowo zainwestujesz swoje pieniądze. Czy warto? Jak najbardziej, o ile chcesz cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone