Zamknij
REKLAMA

Fødselsplakat – unikalna pamiątka w formie dekoracji

07:30, 20.04.2019 | artykuł sponsorowany

Dekoracje do wnętrz mogą być także rodzinnymi pamiątkami. Fødselsplakat to bardzo ciekawe połączenie estetycznej grafiki, dopasowanej kolorystycznie do aranżacji wnętrza, oraz pamiątki, dzięki której łatwo wrócić do pięknych wspomnień z narodzin dziecka. Jak wygląda i jak można ją zamówić?

Jak wygląda fødselsplakat?

Chwila narodzin dziecka należy do najważniejszych w rodzinie. Każdy rodzic przyzna, że od tego momentu czas zaczyna płynąć znacznie szybciej, a maluchy rozwijają się w błyskawicznym tempie. Warto więc zachować wyjątkowe wspomnienia ich narodzin dzięki różnym pamiątkom – jedną z najciekawszych opcji jest fødselsplakat, czyli specjalna grafika, która łączy w sobie funkcję dekoracyjną oraz przywołującą wspomnienia.

Fødselsplakat to wykonany w minimalistycznym stylu wydruk, na którym znajduje się obrys niemowlęcia – do wyboru są dwie pozycje, z profilu oraz od przodu. Jest to uniwersalna grafika, która będzie pasowała do każdego noworodka, nie posiada bowiem wypełnienia. Unikalną cechą tej dekoracji jest fakt, że rozmiar obrysu jest wykonywany w skali 1:1, na podstawie informacji przesłanych przez klienta. Każdy plakat jest bowiem wykonywany na zamówienie, dzięki czemu może być w pełni spersonalizowaną dekoracją wnętrza.

Poszczególne grafiki mogą być wykonane w różnorodnej kolorystyce – można skorzystać z wielu dowolnych wzorów. Kontury są dostępne zarówno w klasycznej wersji czarnej, jak i różowej czy niebieskiej, dzięki czemu można dopasować je do swojego gustu. Tło również może mieć różną kolorystykę oraz wzory, np. mieniące się złocenia, które wyglądają bardzo efektownie w każdym wnętrzu.

Ważnym elementem fødselsplakat jest także podpis pod grafiką, zawierający informacje o nowonarodzonym dziecku: jego imię i nazwisko, długość i wagę, miejsce, datę oraz godzinę urodzenia. Dzięki temu dekoracja może stać się całkowicie spersonalizowaną pamiątką, która będzie przypominać o najważniejszych informacjach związanych z narodzinami nawet po latach, kiedy dziecko będzie już duże.

Fødselsplakat – pomysł na upominek

Fødselsplakat może stanowić doskonały prezent dla świeżo upieczonych rodziców lub dziadków – będzie stanowił piękną dekorację każdego wnętrza, a przy tym stanowił pamiątkę tak ważnych dla najbliższej rodziny wydarzeń. Ze względu na możliwość tak dużej personalizacji, będzie to wzruszający upominek, który z pewnością zawiśnie w sypialni lub pokoju dziecięcym. Szeroki wybór wzorów i kolorystyki sprawia, że można z łatwością zamówić model, który będzie dopasowany do danego wnętrza również pod względem wystroju. Grafika tego typu sprawdzi się także w przypadku rodziny, która ma również starsze dzieci – dla nich również można zamówić wydruki, bazując na informacjach z dnia ich narodzin. Dzięki temu można stworzyć całą galerię dla rodziców, przedstawiającą ich pociechy w dniu, w którym przyszły na świat. Dzięki wielu dostępnym wzorom możliwe jest stworzenie atrakcyjnej wizualnie galerii z różniącymi się między sobą wydrukami.

Zamówienie Fødselsplakat – jakie są dostępne opcje?

Wydruki tego typu można zamówić w dwóch wersjach: na wysokiej jakości papierze o gramaturze 190 g oraz na płótnie o gramaturze 250 g. Obie wersje są sprzedawane bez ramek, przy czym płótno jest gotowe do zawieszenia. Grafiki posiadają standardowe wymiary 50x70, do których można z łatwością dobrać ramki w dowolnym sklepie. Zamówienie jest bardzo proste – wystarczy wybrać pożądany wzór i kolorystykę oraz podać potrzebne do wykonania plakatu informacje o dziecku, pozwalające na stworzenie obrysu w skali 1:1 oraz stworzenie pamiątkowego napisu.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone