Zamknij
REKLAMA

Zadbaj o swój ogród – największy wybór kosiarek i sprzętu w okolicy

07:39, 28.06.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Zastanawiasz się jaką kosiarkę wybrać? Potrzebujesz sprzętu do pielęgnacji ogrodu? Największy salon ze sprzętem 15 znanych pruducentów tak blisko Uniejowa.

 „ Z nowym rokiem do kolekcji naszego salonu dołączył kolejny - 15 już producent maszyn ogrodowych John Deere. Tym samym znacznie powiększyliśmy swoją kolekcję. W obecnej chwili posiadamy około 400 sztuk nowych i używanych maszyn. “ - to słowa Krzysztofa Barasa właściciela największego w Polsce autoryzowanego salonu sprzedaży i serwisu maszyn ogrodowych, który zlokalizowany jest 15 km od Uniejowa

Firma BARAS działa w Świnicach Warckich, 15 km od uniejowskich Term. Z czym spotkamy się odwiedzając salon Pana Krzysztofa? Z ogromną ilością maszyn i akcesoriów ogrodowych. Z profesjonalną obsługą, doradztwem i wiedzą w zakresie budowy, obsługi jak i przeznaczenia danego urządzenia.


W bogatym asortymencie firmy BARAS znajdziemy narzędzia do pielęgnacji trawników, krzewów ale również pilarki i akcesoria.

“Do naszego salonu trafiają ludzie z całej Polski, bo to jedyne miejsce gdzie można zobaczyć i porównać dosłownie każdą markę” - mówi Krzysztof Baras.

Wiadomo nie od dziś, że na nowe urządzenia producenci udzielają gwarancji. Firma Baras idzie krok dalej, ponieważ obejmuje gwarancją także maszyny używane, które przed sprzedażą przechodzą gruntowny przegląd .


Firma prowadzi również serwis sprzętu.


Firma BARAS aktywnie wspiera także dzialność lokalnych stowarzyszeń. Na zdjęciu podczas imprezy organizowanej w Uniejowie.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy BARAS na: www.baras.pl .

Zachęcamy także do śledzenia profili społecznościowych firmy, ponieważ zamieszczane są tam informacje o mega promocjach:

Facebook: https://www.facebook.com/barasrolbud/

Instagram: https://www.instagram.com/traktorki_baras/

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone