Zamknij
REKLAMA

Bicie rekordu, wyjątkowe jedzenie, koncerty i duża dawka humoru. Tak zapowiada się Beer Fest w Browarze Wiatr

07:35, 11.07.2019 | M.K
Skomentuj

W dniach 2 - 4 sierpnia zapraszamy do Uniejowa, a konkretnie do wyjątkowego Browaru Wiatr w Uniejowie, w którym w pierwszy sierpniowy weekend odbędzie się święto piwa Beer Fest. Co nas czeka? Trzy dni fantastycznej zabawy, niepowtarzalnych emocji i całe mnóstwo atrakcji. To nie koniec dobrych informacji. Wstęp na Beer Fest jest bezpłatny.

WYJĄTKOWA KOLACJA W BROWARZE WIATR, KONCERT I SPOTKANIE Z PIWOWAREM

Preludium do Beer Fest w Browarze Wiatr stanowić będzie piątkowa kolacja degustacyjna oparta na dziedzictwie kulinarnym naszych przodków. Jedenastu znakomitych Szefów Kuchni, piekarzy i cukierników z całej Polski zrzeszonych pod nazwą Polish Chef oraz Robert Biernacki – Szef Kuchni Browar Wiatr, zaskoczą Was niezwykle oryginalnymi daniami, sięgając do receptur z ksiąg starych i zapomnianych z XVII i XIX wieku. Tego wieczoru będziecie mogli spróbować dziewięciu dań w niepowtarzalnej odsłonie, trzech znakomitych deserów oraz pieczywa upieczonego według przepisu z pierwszej książki piekarniczej z 1911 r. Będzie to prawdziwa uczta dla podniebienia. Dania podawane będą w akompaniamencie rzemieślniczych piw Browar Wiatr. Zachęcamy do zakupu biletów, ilość miejsc jest ograniczona.

Tego dnia będziecie mieć również niepowtarzalną okazję do spotkania z Mariuszem Dałkiem, piwowarem w Browarze Wiatr, a zwieńczeniem wieczoru będzie koncert zespołu GDP Squad.

OLIMPIADA PIWNA, BICIE REKORDU I DUŻA DAWKA HUMORU

Drugi dzień festiwalu przebiegnie pod hasłem „Sobota na sportowo z przymrużeniem oka”. Będziecie mogli wziąć udział w olimpiadzie piwnej, którą poprowadzi Piotr Gomulec, konferansjer i artysta kabaretowy oraz pobić pierwszy w historii Browaru Wiatr rekord. Dawkę wieczornego humoru zapewni występ wrocławskiego kabaretu „Chyba”, laureata najważniejszych nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych w Polsce.

 

GRILL I STAND UP W BROWARZE

W niedzielę specjalnie dla Was wystąpi zespół Kapela „Spod Baszty”, a do łez rozbawi Was Stand-up w plenerze. Trzeci dzień festiwalowy to również oficjalne warzenie piwa, któremu będziecie mogli się bacznie przyglądać oraz beer & food pairing.

Chcąc zaskoczyć swoich Gości i stałych bywalców, podczas festiwalu cały zespół kuchni Browar Wiatr przenosi się na trzy dni do ogrodu, pyszne dania z grilla i przyjemne otoczenie będzie miłą odmianą. 

Podczas Beer Fest Browar Wiatr będą miały miejsce również wydarzenia towarzyszące, m. in. wystawa piw i zdjęć, a kolekcjonerzy będą mogli nabyć gadżety festiwalowe.

Bilety na kolację degustacyjną w dniu 2 sierpnia można zakupić pisząc na adres: [email protected] lub dzwoniąc pod numer telefonu: 572 728 300. Wstęp na pozostałe wydarzenia jest bezpłatny.

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone