Zamknij
REKLAMA

LV Bet na dłużej z Widzewem Łódź

08:32, 12.09.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Firma LV Bet – jeden z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów wzajemnych – przedłużyła umowę sponsorską z Widzewem Łódź. Współpraca obu stron ma trwać przynajmniej do połowy 2022 roku. Logotyp LV Bet widoczny będzie m.in. na meczowych koszulkach Widzewa.

LV Bet oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź do końca sezonu 2021/22. Tym samym współpraca między stronami – która trwa już od 2016 roku – została przedłużona o kolejne trzy sezony, choć jeszcze niedawno wydawało się że może do tego nie dojść. Łódzki Widzew był pierwszym klubem z którym związał się bukmacher LV Bet, dlatego też informacja o przedłużeniu współpracy nie dziwi. Jak informują przedstawiciele bukmachera – wzajemne zaufanie i wiara w dobry wynik sportowy były kluczem do podjęcia takiej decyzji.

LV Bet umową sponsorską gwarantuje sobie obecność na koszulkach meczowych Widzewa, a ponadto logotyp LV Bet widoczny będzie na domowych spotkaniach klubu na stadionie przy al. Piłsudskiego. Dodatkowo oba podmioty będą wzajemnie wspierać swoje działania marketingowe w mediach społecznościowych i na stronach internetowych, a bukmacher ma również przygotować szereg specjalnych zakładów na wybrane mecze drużyny.

Widzewowi piłkarsko w ostatnich latach wiedzie się przeciętnie. Sporym ciosem na koniec ubiegłego sezonu był brak awansu do 1. Ligi, a więc sezon 19/20 będzie znów batalią o wejście na zaplecze Ekstraklasy. Dla tak utytułowanej drużyny obecne położenie to z pewnością rozczarowanie – Widzew zrobi zatem wszystko by jak najszybciej zmazać plamę i wskoczyć przynajmniej o jeden poziom wyżej.

Klub cały czas może jednak liczyć na swoich kibiców. W tym sezonie po raz kolejny już fani łódzkiego Widzewa biją rekord wykupionych karnetów. Na rundę jesienną tegorocznych rozgrywek sprzedano w tym momencie ponad 16 000 stałych wejściówek, a licznik ciągle bije. Popularność drużyny wśród kibiców i ambitne cele władz klubu pozwalają mieć nadzieję na odbudowę pozycji Widzewa. W tym powinno pomóc również wsparcie takich sponsorów jak LV Bet.

W tym sezonie Widzew Łódź nie ma już wyjścia – awans jest celem nadrzędnym by utrzymać koniunkturę i odpłacić się fanom za wierność i bicie kolejnych rekordów frekwencji. W osiągnięciu sukcesu mają pomóc znane nazwiska – do Łodzi trafili m.in. Marcin Robak czy Wojciech Pawłowski. Nowym trenerem zespołu został 45-letni Marcin Kaczmarek.

Firma LV Bet, poza klubem z Łodzi, współpracuje także z kilkoma innymi uznanymi markami piłkarskimi. Jest głównym sponsorem krakowskiej Wisły, Arki Gdynia oraz Zagłębia Lubin i polskiej drużyny w Anglii – PFC Victoria London. Ponadto ma również status oficjalnego sponsora Wisły Płock, Stali Mielec czy Śląska Wrocław – którego wspiera również w sekcji koszykówki.

Legalny polski bukmacher LV Bet oferuje swoje usługi w punktach stacjonarnych – których ilość stale się powiększa – a także przez internet. Na początku 2019 roku bukmacher postawił na rebranding swojej marki i odświeżył m.in. logotyp i wygląd swojej strony internetowej. Oferta zakładów zawiera kilkadziesiąt kategorii – w tym sporty najbardziej popularne jak piłka nożna, niszowe gry takie jak dart czy wreszcie zakłady e-sportowe. Wszystko to poszerzone również o zakłady specjalne oraz sport wirtualny.

Użytkownicy mogą skorzystać także z dedykowanych aplikacji mobilnych, by mieć jeszcze szerszy dostęp do usług LV Bet. Z bukmacherem związana jest również strona Łączy Nas Pasja, na której znaleźć można publikacje ze świata sportu pisane m.in. przez popularnych sportowców. LV Bet stale rozwija swoją ofertę internetową i stacjonarną wykorzystując do tego nowoczesne technologie. Więcej o LV Bet na https://www.kod-promocyjny.com.pl/kod-promocji-lvbet/. Bukmacher LV Bet otrzymał zezwolenie na legalną działalność w Polsce za pośrednictwem internetu dnia 13 maja 2016 r. Numer przyznanego zezwolenia to: PS4.6831.9.2016.EQK. Jest to o tyle ważne, że tylko legalni bukmacherzy mogą uczestniczyć w sponsorowaniu polskiego sportu, a więc dzięki otrzymanej licencji LV Bet mógł zaangażować się we współpracę z klubami sportowymi. Przy okazji przypominamy, że za grę u bukmacherów działających bez takiej licencji grożą wysokie kary finansowe.

Zakłady bukmacherskie to hazard, a co się z tym wiąże mogą doprowadzić do uzależnienia. Dozwolone są dla osób pełnoletnich.

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone