Zamknij
REKLAMA

Rolniku z gminy Uniejów. Ubezpiecz swoje uprawy

07:16, 07.10.2019 | artykuł sponsorowany

Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność – ubezpiecz uprawy  z CONCORDIA w "MM" Ubezpieczenia & Finanse Małgorzata Majewska.

Ubezpiecz uprawy rolne i śpij spokojnie

Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dopłata z budżetu Państwa 65%. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej i NNW

Wraz z uprawami umożliwiamy zawarcie dodatkowo ubezpieczenia Ochrony Prawnej oraz Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). Ubezpieczenie Ochrony Prawnej chroni interes prawny gospodarstwa Rolnika, zapewniając m.in. pomoc prawną przy dochodzeniu własnych roszczeń odszkodowawczych. Ubezpieczenie NNW z kolei gwarantuje wypłatę świadczeń w przypadku śmierci, uszczerbku na zdrowiu oraz długotrwałego pobytu w szpitalu, będących wynikiem nieszczęśliwego wypadku.


Bonusy dla osób, które wykupią ubezpieczenie

Klienci, którzy wykupią ubezpieczenie upraw w Concordii z określoną wysokością składki, mają szansę na otrzymanie karty podarunkowej Lotos albo miernika PH gleby. Wystarczy, że wypełnią prosty formularz na www.concordiaubezpieczenia.pl. Liczba kart i mierników jest ograniczona – liczy się więc kolejność zgłoszeń.
2000 kart podarunkowych Lotos o wartości 200 zł i 1000 mierników PH gleby. Na stronie akcji - https://www.concordiaubezpieczenia.pl/jesien-bonus.html – znajduje się licznik wykorzystania bonusów, który będzie aktualizowany co najmniej raz w dni robocze. Podane wartości mają charakter czysto orientacyjny.


 

 

ZAPRASZAMY  DO NASZYCH BIUR:


ul. Bogumiła 11 / ul. Ogrodowa
99-210 Uniejów
tel. kom. +48 515 844 439ul. Kaliska 5/7,  pok. 7
Budynek GS
99-200 Poddębice
tel. / fax +48 (43) 821 43 68
tel. kom. +48 663 456 704
 

 

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA