Zamknij
REKLAMA

Chcesz się zrelaksować lub bolą Cię plecy? Podwójne masaże już w Uniejowie

08:21, 21.08.2020 | Materiał promocyjny
Skomentuj

Boli Cie kręgosłup? A może masz ochotę na masaż relaksujący lub ujędrniający? Na szeroki wachlarz zabiegów zaprasza Salon MagNat, który mieści się w Uniejowie na ulicy Bogumiła 29. W ofercie salonu również podwójne masaże - idealne dla par, przyjaciółek czy mamy i córki.

W gabinecie masażu i rehabilitacji można skorzystać z masażu leczniczego, relaksacyjnego, czy profesjonalnych zabiegów na twarz oraz ciało. Bolą Cię plecy? A może masz ochotę na relaksacyjny masaż ciała, stóp lub peeling? Wszystkie te zabiegi czekają na Ciebie w Uniejowie - w salonie MagNat.

W ofercie salonu znajdziemy również wyjątkowe podwójne masaże. To doskonały prezent dla par, przyjaciółek czy mamy i córki. Na wszystkie zabiegi można również wykupić vouchery, które będą idealnym prezentem z okazji rocznicy, urodzin czy innej okazji. 

W ofercie Salonu Magnat znajduje się m.in.: masaż klasyczny, terapia punktów spustowych, masaż dla kobiet w ciąży oraz masaż termalny. Nie wiesz co to takiego i jakie działanie przynosi? napisz lub zadzwoń - 726100152 a profesjonalny zespół wyjaśni wszystkie wątpliwości. A może chcesz ujędrnić swoje ciało? W ofercie salonu znajdziesz takie zabiegi jak: masaż bańką chińską, czy relaks przy świecach i masaż masłem shea, masaże gorącymi kamieniami, masaż olejkami owocowymi, peelingi.

,,Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zajmujemy się masażami i terapią przeciwbólową na kręgosłup bądź danymi jednostkami chorobowymi, takimi jak łokieć tenisisty, golfisty, cieśń nadgarstka, problem ze stawem barkowym, bądź całą obręczą barkową. Wykonujemy masaże na takich jednostkach chorobowych jak rwa kulszowa, rwa barkowa, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zwichnięcia,  czy rehabilitację po złamaniach. Odpowiednie zabiegi są również skuteczne przy bólach migrenowych, oraz porażeniach nerwu twarzowego'' - mówi fizjoterapeuta Magdalena Musiał z salonu MAgNat.
 

 

 

Gabinet MagNat prowadzi Magdalena Musiał - magister fizjoterapii, która pracuje w zawodzie już od 2011 roku, począwszy od gabinetów fizjoterapeutycznych po gabinety SPA. Oprócz wiedzy zdobytej przez cały okres studiów, jest również absolwentką wielu specjalistycznych kursów rozszerzających kwalifikacje

 

Istnieje również możliwość wykupienia voucherów lub karnetu, przy którym 10 zabieg otrzymasz gratis. Zapraszamy do MagNatu - zadzwoń i umów się już dziś 726100152


Nowoczesny salon masażu i fizjoterapii znajduje się na ulicy Bogumiła 29 w Uniejowie.

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%