Zamknij
REKLAMA

Zamów pizzę w Uniejowie. Dostarczy ją sam św. Mikołaj

07:34, 04.12.2020 | materiał partnera
Skomentuj Już 6 grudnia zamawiając dania z dowozem w Pico Bello w Uniejowie odwiedzi WAS św. Mikołaj.

Kto nie lubi pizzy? Ile osób, tyle upodobań i jej rodzajów – na cienkim lub grubym spodzie, wegetariańska, z szynką czy z oliwkami. A czy dowoził wam pizzę sam św. Mikołaj?? W niedzielę Mikołajki i to właśnie wtedy możecie zamówić pizzę w Pico Bello, którą dowiezie św. Mikołaj.

Już niedługo 6 grudnia, czyli Mikołajki! Jak co roku Mikołaj w tym dniu rozwozi pizzę w Pico Bello w Uniejowie!! Na dzieci czekają również specjalne łakocie.

Zamów jedzenie na wynos w Uniejowie

Od 24 października restauracje i bary w całej Polsce mogą oferować swoje jedzenie tylko na wynos i z dowozem. Również lokalni restauratorzy w Uniejowie przestawili się na sprzedaż swoich dań z dostawą do klienta.

Swoje dania na wynos i z dowozem oferuje także uniejowska pizzeria Pico Bello, która oferuje znakomitą pizzę, ale również dania obiadowe, desery i fast-food. Od soboty 24 października pizzeria dowozi do klientów także Dania Dnia w cenie 14 zł, które składają się z zupy i drugiego dania.

W ,,Pico Bello" od poniedziałku do piątku serwowane są dania, które codziennie się zmieniają, a przyrządzane są z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Obiady dnia wydawane są na wynos oraz dostarczane pod wskazany adres od poniedziałku do piątku. Jeśli ktoś nie ma czasu gotować ani przyjść do restauracji, może danie dnia lub pizzę zamówić także z dostawą do domu - pod numerem tel. 885-32-50-50. Potrawy dostarczane są do domów oraz firm.

Codziennie na wynos i z dowozem. 6 grudnia jedzenie dowiezie Mikołaj!

Od poniedziałku do soboty w godz. 11-22 oraz w niedzielę od 12-22 można oczywiście zamówić z dostawą także dania z karty czy popularną, wyrabianą na miejscu znakomitą pizzę.

Jak co roku, 6 grudnia potrawy zamówione w Pico Bello dostarczy Mikołaj!! Pizzę oraz pozostałe dania zamówić można z dostawą do domu - pod numerem tel. 885-32-50-50. Dowóz na terenie Uniejowa jest bezpłatny, restauracja dowozi potrawy do 15 km od Uniejowa.

 

Jaką pizzę można zamówić? Zobacz menu:


(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA