Zamknij
REKLAMA

Szukasz pomysłu na wyjątkowe prezenty z Uniejowa? Podpowiadamy

12:00, 23.12.2020 | materiał partnera
Skomentuj

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Browar Wiatr stworzył w tym roku wyjątkową autorską ofertę zestawów prezentowych. To doskonały pomysł na prezent lub dodatek do paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku.

Przygotowany katalog zawiera nie tylko gotowe  zestawy, ale również możliwość skomponowania prezentu wg własnych potrzeb. Jako prezent można nabyć także Vouchery do wykorzystania w Restauracji Browaru Wiatr.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Gościom, Klientom, Mieszkańcom Uniejowa i okolic za tak duże zainteresowanie naszą ofertą. To dla nas niezwykle cenne, że postanowiliście obdarować swoich bliskich przygotowanymi przez nas prezentami. Jesteśmy zobowiązani wobec wielu z Was do powiększenia oferty i powtórzenia jej w kolejnych latach - podkreślają właściciele lokalnego Browaru Wiatr.

Gotowe, oryginalne zestawy Browaru Wiatr to doskonały pomysł dla osób, które szukają pomysłu na ostatnią chwilę lub chcą wzbogacić swój podarek o lokalne produkty. To znakomity wybór dla bliskich, rodziny lub jako prezent dla współpracowników lub kontrahentów. Możliwość zakupu zestawów i produktów Browar Wiatr będzie również w Wigilię. Poniżej godziny otwarcia Browaru w okresie świątecznym
 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA